Фізкультуру – в маси!

Учасники Спартакіади змагалися у семи видах спорту. Це дартс, настільний теніс, шахи та шашки, перетягування канату, веселі старти, а також змагання спортивних родин. У підсумку першість у загальному заліку виборола команда управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради. На другому місці – представники Кам’янського району, на третьому – Чигиринського.

Що стосується результатів в окремих видах програми, то вони такі. У дартсі перемогли відповідно Анна Черній з управління праці та соціального захисту населення Уманської міськради, а у чоловіків – Андрій Столяр із Лисянського району. У настільному тенісі найсильнішими виявилися представниця Драбівського управління праці Світлана Омелюх та Андрій Слинько з Лисянки. У змаганнях із шашок перші місця вибороли Ірина Соломка з Чорнобаївського району та Микола Кравченко з Черкаського пансіонату ветеранів війни і праці. А у шахах перемогу здобули Людмила Моїсеєва з обласного центру зайнятості та Сергій Вахненко з міського центру зайнятості.
У змаганнях спортивних родин із дітьми до 8 років перемогла сім’я Цибенків із Лисянського району, до 10 років – Пащенків із Чорнобаївщини, а до 12 – сім’я Морозів із Тального. «Веселі старти» виграла команда Чорнобаївського району. А в перетягуванні канату найсильнішими виявилися представники Мокрокалигірського психоневрологічного інтернату.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net