Новини на ВІККАСпортивні новиниДніпро ревів: змагалися на моточовнах

Дніпро ревів: змагалися на моточовнах

-

В черговий раз наш обласний центр став місцем проведення всеукраїнських змагань з водно-моторного спорту. Цього разу це був другий етап чемпіонату України. Черкаські спортсмени знову підтвердили свій високий клас. Змагання проходили у 10-ти класах моточовнів. І в чотирьох із них перемогу здобули наші земляки.

Черкаські майстри водно-моторного спорту є лідерами в Україні. Це вони підтвердили і під час другого етапу чемпіонату України, який відбувся в нашому обласному центрі. В кожному із класів спортсмени брали участь у серії перегонів 3 по 5 миль. Господарі виступили найуспішніше у класах моточовнів. Так, у юнацькому класі СН 250 переміг наш земляк Андрій Слесарчук. Друге місце посів ще один черкащанин Євген Хоменко. Аналогічні результати показали наші спортсмени і у класі моточовнів Т-400. Переможцем у ньому став Андрій Булигін, а Олександр Царинник фінішував третім. Четверте місце у Дмитра Майстренка. У класі моточовнів JT-250 єдина представниця прекрасної статі Анастасія Лисенко також показала четвертий результат. А в класі SH-350 Андрій Матусевич виборов друге місце. В активі черкаських спортсменів ще два перших місця. Андрій Лисенко переміг у класі Е-550, а досвідчений Олексій Чендеков був найкращим у класі скутерів О-350. Крім господарів, перші місця на цьому етапі також здобули спортсмени Овідіополя та Дніпропетровська. Третій етап чемпіонату України з водно-моторного спорту відбудеться в Дніпродзержинську.