Де б пограти

Черкаським бейсболістам немає, де тренуватися. Спортсмени не мають повноцінної спортивної бази й мріють про новий тренувальний майданчик. Тренер першої спортивної школи Олексій Познєєв уже другий рік поспіль намагається добитися у міської влади для своїх вихованців власного грального поля. Однак й до цього часу бейсболісти тренуються на базі Черкаської школи № 26.

Бейсбол – улюблена гра американців. Аби популяризувати її у Черкасах, тренер першої спортивної школи Олексій Познєев створив Обласну федерацію бейсболу та софтболу. І відповідно є ініціатором бейсбольної секції в Черкасах.
Олексій Познеєв, тренер ДЮСШ № 1: «В 2008 году мы попросили мера Сергея Олеговича, чтобы он дал добро на открытие секции при одной из местной ДЮСШ. И вот с прошлого года открылась секция, которая функционирует второй год».
Власного майданчика спортсмени не мають. Наразі тренуються на базі Черкаської школи № 26. Це єдиний заклад в Південно-західному районі, який пішов назустріч. За словами директора КДЮСШ № 1 Вікторії Краснової, вони підготували ескізний проект майданчика для бейсболістів на території фізкультурно-оздоровчого комплексу. Однак виділеної землі не вистачило для повноцінного спортивного поля. Тож цьогоріч на власне поле бейсболістам розраховувати не варто.
Вікторія Краснова, директор КДЮСШ № 1: «В цьому році навряд, тому що це процедура дуже складна, щоб виділити землю, потім проектно-кошторисна документація, все коштує гроші».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net