Новини на ВІККАСпортивні новиниЧеркаський важкоатлет підняв срібло

Черкаський важкоатлет підняв срібло

-

Почесне срібло. Честь України на 7-го Кубку СНД з важкої атлетики серед ветеранів, який нещодавно відбувся у Білорусії, захищав черкасець Сергій Гречкосій. Боротися за золото чемпіонату спортсмену довелось з серйозними суперниками – спортсменами з Росії, Білорусії, Азербайджану, Казахстану, Латвії та Естонії. Загалом, участь у змаганнях взяли 200 важкоатлетів. Для черкаського богатиря цей спортивний марафон завершився здобуттям почесного другого місця.

Змагання «ветеранів-важкоатлетів» у білоруському місті Брест тривали три дні. У віковій групі Сергія Гречкосія від 35 до 49 років виступало 14 спортсменів. Основним суперником черкаського важкоатлета став «тягач» з Росії. Саме йому Гречкосій і поступився перемогою, здобувши срібло чемпіонату.

Сергій Гречкосій, срібний призер 7-го кубку СНД з тяжкої атлетики серед ветеранів: «Из 6 попыток 5 было удачных. В рывке я вырвал штангу 105 кг, а в толчке 150 кг».

Результатами свого дебюту на ветеранських змаганнях Гречкосій задоволений. Мовляв, до Бресту він їхав не за рекордами, а за відновленням втрачених навичок та форми. Адже штангу у такий спосіб Сергій не піднімав вже близько 12 років.

Сергій Гречкосій, срібний призер 7-го кубку СНД з тяжкої атлетики серед ветеранів: «Тяжелая атлетика – это такой вид спорта, что должна быть и гибкость, и скорость, и координация, и сила. И если силу с возрастом можно наращивать, то гибкость и скорость теряется».

На досягнутому Сергій зупинятися не збирається. До майбутніх спортивних стартів готується вже сьогодні.

Сергій Гречкосій, срібний призер 7-го кубку СНД з тяжкої атлетики серед ветеранів: «Следующий старт – это Чемпионат Украины в апреле, потом хочу еще подготовиться к Чемпионату Европы в Австрии и к Чемпионату мира в Польше».

Попереду у Сергія і 8-й кубок СНД з важкої атлетики серед ветеранів. За рік цей чемпіонат відбудеться на теренах України, у Львові. Сергій сподівається, що підтримка рідних стін та напружені тренування допоможуть йому здобути перемогу.