Новини на ВІККАСпортивні новиниЧеркаський «Трансгаз» - переможець

Черкаський «Трансгаз» – переможець

-

Завершився п’ятий Відкритий чемпіонат області з волейболу серед аматорів «Златогор-Ліга». Він назвав ім’я нового переможця. У сезоні 2009-2010 років ним став черкаський «Трансгаз». Команда у фінальному турнірі змагань не віддала суперникам жодної партії.

Цього сезону без чемпіонства залишився один із головних фаворитів змагань – золотоніський «Златогор». У півфіналі золотонісці майже без боротьби поступилися потужній команді черкаського «Трансгазу» з рахунком 0:3.
В іншому півфіналі для визначення переможця довелося зіграти всі п’ять партій. Черкаський «Сокіл», програючи 1:2 волейболістам Полтави, довів справу до тай-брейку і був за крок до успіху. Команда Олександра Соколовського вела у вирішальній партії 14:10, але полтавчани все ж зуміли схилити шальки терезів на свою користь.
У поєдинку за третє місце волейболісти «Златогора», зробивши відповідні висновки, на залишили жодних шансів тепер уже екс-чемпіону «Соколу» – 3:0.
Фінальний поєдинок між «Трансгазом» та «Полтавою» пройшов за переваги черкасців, які доволі впевнено перемогли у трьох партіях. Таким чином, «Трансгаз» уперше став переможцем «Златогор-Ліги» і отримав головний приз турніру. Не залишилися без нагород і призери чемпіонату.
Тепер найкращі гравці «Златогор-Ліги» готуватимуться до фіналу Чемпіонату України серед аматорських команд.
Фінальний турнір за участю чотирьох найкращих команд чемпіонату України відбудеться в середині червня в Чернівцях.