Черкаський танц-клуб «Вікторія» їде до Угорщини на Чемпіонат світу

В Ялті на відкритому Чемпіонаті України та Кубку Європи зі спортивного танцю черкаські танцюристи вибороли шанс на участь у Чемпіонаті світу. У змаганнях взяли участь близько трьох тисяч спортсменів з Білорусії, Молдови, Росії та України. Оцінювали їх судді міжнародного рівня. Це одні з найрейтинговіших змагань в Україні. Кращі танцюристи, які отримали квоти перших трьох позицій, автоматично зараховуються до участі у Чемпіонаті світу. Черкащину на Чемпіонаті України представляли чотири танцювальні колективи. Найкращими стали вихованці клубу «Вікторія»”. Подробиці змагання знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Наталя Кириленко.

Танцюристи «Вікторії» продовжують тренуватися ще інтенсивніше. Вони отримали путівку на Чемпіонат світу.
Вікторія Сухенко, керівник колективу сучасного та естрадного танцю «Вікторія» : «Все те квоты, которые мы себе планировали взять, мы взяли. То есть наши юниоры очередной раз стали победителями».
На Чемпіонаті України черкаські танцюристи вкотре підтвердили своє лідерство. Програму у стилі хіп-хоп та диско у виконанні Дарини Яремчук та Вікторії Сухенко судді визначили найкращою.
Сучасними танцями Ярослав Сухенко займається близько десяти років. Нині він чотириразовий чемпіон Світу зі спортивного танцю. На Чемпіонаті України в одній програмі отримав срібло, в іншій – бронзу.
Ярослав Сухенко, чотириразовий чемпіон світу з сучасного танцювального спорту: «В этом году насколько выросли конкуренты, появились новые лица, которые действительно покоряют, к которым надо стремится».

За словами Вікторії Сухенко, танець здатен зробити життя людини яскравішим. Танцюристи, які беруть участь у змаганнях такого рівня, удосконалюють свою майстерність.

Вікторія Сухенко, керівник колективу сучасного та естрадного танцю «Вікторія»: «Для самоутверждения, показать себя, увидеть, поездить, пообщаться. Это развивает ребенка как личности».

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут