додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкаський олімпієць потрапив до фіналу Кубка світу з кульової стрільби (ВІДЕО)

Черкаський олімпієць потрапив до фіналу Кубка світу з кульової стрільби (ВІДЕО)

0

Знову серед перших. Черкаський снайпер Сергій Куліш потрапив до фіналу Кубка світу з кульової стрільби. Змагання тривали протягом трьох днів в азербайджанському місті Габала. За вихід до фіналу престижної першості боролися найсильніші спортсмени з усієї планети. Черкасцю вдалося потрапити до фіналу з третім результатом, а у вирішальних заліках Сергій посів сьому сходинку. Паралельно спортсмену вдалося ще й встановити рекорд України серед дорослих у вправі "МГ-9" із 630-ма набраними очками. Нині черкасець посідає у світовому рейтингу найвлучніших стрільців четверту сходинку. Нагадаю, Сергій Куліш здобув першу медаль для української збірної на минулорічних Олімпійських іграх. Спортсмен став срібним призером в стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 метрів.