Черкаські веслярі дебютували на воді

Черкаські веслярі дебютували на воді. Спортсмени вперше після зимової перерви провели тренування на Дніпрі. Через ранню весну вони відкрили сезон на місяць раніше, ніж зазвичай. Першими підкорювати водну стихію взялися найстарші спортсмени. А з ними й наша Вікторія Хамаза.

– Нарешті на воду спускаємо після зими».

Із суші на воду. Цей дебют для веслярів – довгоочікуване свято. Першими у крижаний Дніпро занурюються найстарші спортсмени. Кажуть: вода вимагає серйозної підготовки.

Дмитро Смовж, весляр: «Фартух для захисту наших ніг, щоб ми не мерзли і не потрапляла вода до човна. Також рятувальний жилет, бо вода холодна і треба триматися на воді. Та захисні окуляри».

Ще мить – і Дмитро першим вирушає підкорювати весняний Дніпро.

Слідом за ним на воду спускається і 16-річна Дарина. Своїх емоцій вона не приховує.

Дарина Пелипась, веслувальниця: «Дуже сумувала за водою, поки був лід, за звуком води, за прекрасною природою. Враження дуже великі».

Катерина Коваленко, директор ДЮСШ із веслування: «Лід нам дозволяє вийти, погода дозволяє, мотори є, все є. Кращі спортсмени, які мають майстерність досить високого рівня, можуть собі дозволити сьогодні вийти на воду. Ті, хто був у човні, розуміють, що воду можна гладити».

Декілька хвилин – і спортсмени вже за сотню метрів від берега. Узимку вони тренувалися у приміщенні. Тому зараз кожен намагається надолужити згаяне.

Павло Кучер, тренер із веслування: «Завдання стоїть прикататися до води, обкатати воду, весло. Я думаю, що десь через місяць ми будемо в повній бойовій готовності до нового сезону».

За декілька тижнів на воду мають вийти й наймолодші веслярі. Доти готуватимуться до дебюту на суші.

Вікторія Хамаза, кореспондент: «Ось так черкаські веслярі тепер тренуватимуться щодня, адже попереду в них надважливі всеукраїнські першості, де вони планують здобувати лише перші місця».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net