Новини на ВІККАСпортивні новиниЧеркаські пауерліфтери розпочинають сезон тріумфом у столиці (ВІДЕО)

Черкаські пауерліфтери розпочинають сезон тріумфом у столиці (ВІДЕО)

-

Спортивним тріумфом розпочинають новий змагальний сезон черкаські пауерліфтери. Напередодні наші спортсмени підкорили Кубок столиці з двоборства, жимового двоборства та окремих вправ, інформує сайт "Черкаський спорт". Попри потужну конкуренцію, нашим атлетам вдається оформити низку гучних перемог. Серед перших на п’єдестал сходить черкащанин Сергій Даниленко. У його активі три золоті медалі з результатами у жимі лежачи – 145 та 355 кілограмів. Також – звання кандидата у майстри спорту. Ще одне перше місце в актив нашої команди здобув Олександр Безуглий. Йому не було рівних у жимовому двоборсті, у категорії до 80 кілограмів. Він піднімав штангу вагою 125 та 80 кілограмів 25 разів. Золото оформила й наша Юлія Пономаренко. Спортсменка стала першою в тязі, у категорії до 56 кілограмів. Ще одну медаль, щоправда срібну, та кубок абсолютної першості з підйому штанги на біцепс виборов черкащанин Микола Губа. Йому не знайшлося рівних у ваговій категорії 90 кілограмів. Загалом, в активі наших спортсменів сім золотих та одна срібна нагорода.