Новини на ВІККАСпортивні новини"Черкаські мавпи" vs "Кремінь"

“Черкаські мавпи” vs “Кремінь”

-

Баскетболісти «Черкаських Мавп» продовжують впевнено рухатися до перемоги в Чемпіонаті України у Вищій Лізі. В останньому турі підопічні Володимира Холопова двічі обіграли найближчого переслідувача – кременчуцький «Кремінь». І якщо в першому поєдинку «Мавпи» легко виграли з рахунком 81:56, то в другому здолали суперника лише в овертаймі – 90:75. Після завершення першого кола другого етапу черкаська команда випереджає «Кремінь» на 5 очок.

Ці матчі у Черкасах чекали з нетерпінням. Багато хто вважав їх головними у сезоні. На старті першої зустрічі гості повели в рахунку 8:0. Але після цього господарі надійно зіграли в захисті. У результаті підопічні Володимира Холопова зробили просто вражаючий спурт – 24:2. У другому періоді «Мавпи» збільшили свою перевагу. Вдало вийшов на заміну Артем Хітов, який разом із Дмитром Подоляко, став найрезультативнішим гравцем матчу – 15 очок. Впадала в око й велика перевага черкащан на підбираннях. Така гегемонія команди Володимира Холопова призвела до того, що головні питання в цьому матчі були зняті ще до великої перерви – 50:20.
Дві наступні партії мінімально виграли гості, однак на загальний рахунок це аж ніяк не вплинуло.
Другий поєдинок розгортався за зовсім іншим сценарієм. Очевидно, легка перемога напередодні зіграла злий жарт із черкаськими баскетболістами. Перша чверть була за гостями, однак до завершення третього періоду господарі забезпечили собі доволі комфортну перевагу у 9 очок. Але в завершальній чверті гравці «Кременя» ліквідували відставання і перевели гру в овертайм. Утім, у додатковій п’ятихвилинці черкасці влаштували супернику справжній розгром – 19:4. А найрезультативнішим гравцем матчу став його герой Юрій Зозуля, який набрав 20 очок.
У суботу та неділю «Черкаські Мавпи» в палаці спорту «Будівельник» зіграють із київськими «Скорпіонами».