Новини на ВІККАСпортивні новини«Черкаські Мавпи» вдало розпочали свою чотириматчеву домашню серію

«Черкаські Мавпи» вдало розпочали свою чотириматчеву домашню серію

-

«Черкаські Мавпи» вдало розпочали свою чотириматчеву домашню серію. Їх першим супротивником стала івано-франківська «Говерла», яка додому повернулася ні з чим. Ця перемога суттєвого покращення в турнірному становищі черкащанам не принесла. Але принаймні вони залишаються у вісімці кращих. Відеогляд матчу з коментарями Марії Гаврилян дивіться вже зараз.

Рахунок у недільному матчі відкрив Вінсент Хантер кидком із дальньої дистанції. До середини періоду команди йшли на рівних. Основний акцент супротивники поставили на захисті, тому період за кількістю очок був не результативним. Лідерами з першої 10-хвилинки вийшли гості – 9:14. Виправляти ситуацію на свою користь помаранчево-чорні почали вже під кінець другої чверті. За три хвилини до великої перерви рахунок зрівняв Максим Івшин. Підтримали його Чарльз Томас і Вінсент Хантер. У результаті підопічні Йовіци Арсіча пішли відпочивати із трьохочковою перевагою – 30:27. Після великої перерви це тріо повернулося на майданчик ще більш активним. Через цупкий захист господарів івано-франківські «ведмеді» забивати почали лише в середині періоду. На той час «мавпи» вже встигли вирватися вперед на 12 балів. До кінця ж чверті оформили перевагу в 16 пунктів. Остання 10-хвилинка ніяких сюрпризів не принесла. У середині чверті рахунок становив 61:41 на користь черкащан. Тому нагоду вийти на майданчик отримало молоде покоління. По дві хвилини ігрового часу мали Антон Білоус та Олександр Кобець. А гра завершилася із вражаючим рахунком – +31 на користь господарів.

Євген Мурзін, головний тренер БК «Говерла»: «Безобразная игра. В первую очередь в нападении. У Черкасс было больше времени к подготовке, но это не оправдание».

Йовіца Арсіч, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Видно, что у них игра не пошла так, как они планировали. Плохо бросали трехочковые».

Покращити своє турнірне становище черкащани спробують уже цього тижня. 7 березня на домашньому паркеті вони зустрінуть львівську «Політехніку».