додому Новини на ВІККА Спортивні новини "Черкаські Мавпи" поступилися івано-франківським "ведмедям" на виїзді

"Черкаські Мавпи" поступилися івано-франківським "ведмедям" на виїзді

0

Зі свого баскетбольного відрядження "Черкаські Мавпи" повернулися у пригніченому настрої. Напередодні вони поступилися івано-франківським "ведмедям". Неймовірний відсоток реалізації дальніх дозволив господарям поля тримати двозначну перевагу протягом майже всього ігрового часу. Із коротким оглядом драматичного поєдинку – наші кореспонденти.

Агресивну боротьбу за перемогу господарі поля почали із перших секунд гри. Основну ставку зробили на захист і пішли у швидкий відрив. "Черкаські Мавпи" на гідну відповідь не спромоглися. У результаті програли 10-хвилинку "–12".

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи": "У нас задняя линия сегодня с первых секунд не организовала ни нападение, ни защиту".

З початком другого періоду Кальніченко та Кобець спробували наздогнати свого суперника. І їм таки вдалося зменшити відставання. Однак фантастичний відсоток реалізації триочкових "ведмедів" знову віддалив суперників у рахунку. До кінця чверті ця різниця склала 15 пунктів. На початку другої половини гри Крівцов та Завадський скоротили відставання своєї команди до дев’яти очок. Проте запал гостей звели на нівець дальні влучання господарів. Черговий ривок івано-франківцям організував Ігор Бояркін.

Максим Міхельсон, головний тренер БК "Черкаські Мавпи": "Игорь молодец. Сегодня терзал нас в нападении. И все эти броски с периметра – это в большей части его заслуга".

Відчайдушну спробу відвоювати лідерство в останній 10-хвилинці зробив дует Хемілтон-Кальніченко. Вони хоч і накидали половину від забитих командних очок, та цього не вистачило, щоб, принаймні, наздогнати суперника. Дванадцятиочкова різниця в рахунку збереглась і до завершення матчу. Його догравала вже молодь черкаського клубу. Фінальна сирена зупинила гру на прикрому для "Мавп" рахунку– 76:64.

Вадим Голик, гравець БК "Черкаські Мавпи": "Это была одна из худших игор в этом сезоне. С первых секунд как-то не заладилось. "Говерла" показала свою игру и всю игру мы играли по сценарию "Говерлы".

На відновлення фізичного і емоційного стану у "Мавп" є півтора тижня. Попереду у них вкрай важкий поєдинок проти одного з фаворитів чемпіонату – БК "Будівельник".