Новини на ВІККАСпортивні новини"Черкаські мавпи" – абсолютні чемпіони

“Черкаські мавпи” – абсолютні чемпіони

-

Баскетболісти «Черкаських Мавп» достроково стали переможцями Чемпіонату України у Вищій Лізі. За три тури до завершення змагань вони виявилися недосяжними для суперників. У черговому турі другого етапу підопічні Володимира Холопова двічі легко обіграли київських «Скорпіонів». Натомість найближчий переслідувач черкаської команди кременчуцький «Кремінь» зазнав двох поразок і відстає від «Мавп» уже на сім очок.

«Черкаські Мавпи» легко здолали своїх суперників зі столиці. У першій грі свій черговий успіх помаранчево-чорні могли святкувати вже після стартового періоду гри проти «Скорпіонів». Цей відрізок матчу команда Володимира Холопова виграла із приголомшливою різницею – 28:6. Головними чинниками успіху стала максимальна концентрація господарів у кожному епізоді та цупкий індивідуальний захист. Єдиним, хто хоч якось у складі «Скорпіонів» намагався зарадити розгромній різниці в рахунку, був екс-черкащанин Ігор Пелипейко. Цей форвард у підсумку набрав 25 очок, однак цього було замало, аби уникнути принизливої поразки – 42:96. Цікаво, що у звітній грі «Черкаські Мавпи» пропустили найменшу кількість очок у цьому сезоні.

Перший період другого поєдинку не віщував черкаським баскетболістам легкої долі. В цій грі кияни виглядали значно сконцентрованішими, ніж у попередньому матчі. У першій десятихвилинці домінували гості – 21:16. Вдалі дії у захисті

всієї черкаської команди дозволили господарям у другій чверті здійснити ривок – 19:3. Після такого нокдауну «Скорпіони» оговтатись вже не змогли. Натомість господарі впевнено довели гру до 28-ої поспіль перемоги в чемпіонаті з рахунком 96:62, яка достроково принесла «Черкаським Мавпам» золоті нагороди, оскільки «Кремінь» двічі програв у Дніпропетровську.

Наступні матчі Чемпіонату України підопічні Володимира Холопова зіграють у Луцьку, де їм протистоятиме місцевий «Волиньбаскет».