Черкаські гімназисти завершили Олімпійський тиждень масштабним забігом (ВІДЕО)

Замість уроків – пробіжка. Так незвичайно завершили Олімпійський тиждень у 9-ій гімназії. Від малого до великого – всі вийшли на спільний забіг. Указки на кросівки змінили навіть вчителі. Разом із гімназистами стартувала наша Вікторія Хамаза.

Від малого до великого – тут всі змінили форму на кросівки. Сьогодні їх не розділяють ні класи, ні різні інтереси, ні вік. Усіх об’єднала спільна мета, каже директор гімназії.

Ірина Топчій, директор гімназії №9: "Ми хочемо привернути увагу громадськості, жителів мікрорайону до тих подій, які відбуваються в країні, що не можна бути байдужими до них і поєднати це зі свідомим ставленням до здорового способу життя"

Попереду колони – спортивна гордість гімназії. Пліч-о-пліч тут чемпіони з різних видів спорту. Як доказ – десятки нагород на шиях кожного.

Спортивний запал та бажання здолати заплановану дистанцію за якомога коротший час. До цього тут готувалися всі – учні, вчителі та навіть батьки.

Сабріна, учениця гімназії №9: "Займалися, бігали, вчилися бігати по шість кіл без перерви"

Наталія Гулюк, учитель фізичної культури: "Тренувалися на уроках, і в позакласний час тренувалися. Приходили, бігали по трохи вечорами з чотирьох до п’яти годин вечора"

Останні приготування – і півторатисячна колона рушає.

Клас за класом дистанцію долають всі учасники забігу. Спортивний запал подекуди просто зашкалює.

Ті, хто не встиг стартувати разом із колоною, чекають спортсменів уже на фінішній прямій.

Ольга, мама учениці: "Із задоволенням. Скоротила урок музики, прибігла сюди, все лишила. Із задоволенням чекала цього моменту. Це виховує у дітей любов до спорту, патріотизм. Дивлюся, дітки побігли з прапорцями, з нашою символікою українською"

Фінішують спортсмени на спортивному подвір’ї. Своїх вражень не приховують ні малеча, ні дорослі.

Сергій Рубан, учасник забігу: "Бігати з дітками набагато веселіше, ніж вранці у навушниках. Тому що там біжиш і ні про що не думаєш, а тут приємно спостерігати, коли молоде покоління патріотів біжить . Вони маленькі, але натхненно бігли"

Дарина, учениця гімназії №9: "Біглося дуже легко. Ми з друзями бігли та розмовляли, що так добре бігти"

Андрій, учень гімназії: "Із веселим настроєм бігли цілий квартал, було добре"

Біата, учениця гімназії №9: "Мені було дуже весело"

Подібні забіги гімназисти планують зробити традиційними. Аби власним прикладом заохочувати черкасців до спорту.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут