Черкаські гімнасти тріумфують

Черкаські гімнасти – на всеукраїнському п’єдесталі. Свою вправність і спортивну підготовку вихованці черкаської ДЮСШ «Олімпія» продемонстрували на Відкритому чемпіонаті міста Києва, Відкритому чемпіонаті Хмельницької області та змаганнях у Кіровограді. Там здобули низку нагород.

Зрання вихованці Ірини Надюк і Максима Моргунова у тренувальній залі. На чемпіонаті в Кіровограді юні спортсмени спромоглися вибороти цілих вісім нагород: два золота, три срібла та дві бронзи.

Ірина Надюк, тренер ДЮСШ «Олімпія»: «На ці змагання ми поїхали, бо для нас це важливий старт. Через два тижні в тому залі в нас відбудеться чемпіонат України. Юнаки виступили гарно, зібралися».

Перед цим наші гімнасти відстоювали честь Черкащини відразу на двох змаганнях у Києві та Хмельницьку. Обидва чемпіонати тривали з 9 по 13 жовтня. Суперниками наших гімнастів стали атлети з Києва, Білої Церкви, Кіровограду, Одеси, Хмельницька, Житомира та Коломиї.

Ірина Надюк, тренер ДЮСШ «Олімпія»: «І там, і там юнаки пройшли гідно. Всі повернулися з нагородами. У різних категоріях виступали, змагалися за різними розрядами. Конкуренція була гідна що в тому місці, що в тому. Дуже приємно, що наші гімнасти в Києві за програмою 2 розряду підтвердили свій рівень, з нагородами приїхали».

На змаганнях у Києві честь Черкащини відстоювали вісім спортсменів. За програмою ІІ спортивного розряду черкаські гімнасти забрали весь комплект нагород. Хлопці здобули дві золоті та три срібних нагороди.

Назарій Науменко, гімнаст: «У Києві гарний зал, тепло, все обладнання гарне. Відчуття дуже хороші, позмагався, побачив своїх суперників. У Кіровограді були сильніші суперники, було важко, хоча зал там був гірший. Сподобалося дуже».

Не менш успішно черкаські гімнасти виступили і на змаганнях у Хмельницьку. Там вибороли три золотих, чотири срібних і три бронзових нагороди.

Назар Чепурний, гімнаст: «Нове обладнання, трохи обкаталися перед чемпіонатом України, який буде через 10 днів. Будемо старатися потрапити на призові місця».

Нині спортсмени відшліфовують нову програму на навчально-тренувальних зборах. Адже попереду в них найвідповідальніший старт сезону – чемпіонат України зі спортивної гімнастики.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net