Черкаські чемпіони

Спортсменам-чемпіонам – визнання i подарунки. Шахіст Володимир Якимов нещодавно виборов звання чемпіона України, триатлонiст Олексій Сюткiн – чемпіона Європи. З перемогою юнаків вітали у мерії. Традиційними грошовими винагородами та подарунками. А ще – обіцяли переможцям сприяти розвитку тих видів спорту, якими вони займаються. Зокрема відкрити шаховий клуб та надати міський басейн для тренувань.

Дев’ять днів по п’ять годин напруженої розумової праці – це швейцарська система змагань з шахів на Чемпіонаті України в Алуштi. З 91 учасника витримки для перемоги вистачило лише 23-рiчному черкащанину Володимиру Якимову. На Чемпіонаті Європи з триатлону у Голандiї, як найбільш спритний, зарекомендував себе також черкасець Олексiй Сюткiн.
Сергій Одарич, міський голова: «Для громади міста – звершення спортсменів важливі, вони відроджують дух патріотизму, почуття гордості за власне місто, міська влада повинна більше уваги приділяти спортсменам, які демонструють високі показники».
Вiд КП «Дирекцiя парків» Олексiю вручили телевiзор, Володимир вiд Черкаськоi ТЕЦ отримав ноутбук.
Сергій Мандич, заступник директора Черкаської ТЕЦ: «Надіємося, що з цим подарунком він перемагатиме і стане чемпіоном не лише України, а й Європи, світу».
Федерація Триатлону України вiдзначила не лише свого спортсмена:

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net