додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкащанка виборола золото світових змагань зі спортивного та бойового самбо (ВІДЕО)

0

Світова першість на чемпіонаті із самбо. Черкащанка виборола золото на змаганнях зі спортивного та бойового самбо. Про це інформує сайт Національного олімпійського комітету в Черкаській області. Спортсменка Анастасія Сапсай посіла перше місце серед чоловіків і жінок із цього виду спорту. Чемпіонат проходив напередодні протягом трьох днів у Південній Кореї. Уже в завершальний день змагань, українці здобули дві нагороди. Серед чемпіонів – викладачка кафедри спеціальної та фізичної підготовки Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та майстер спорту міжнародного класу Анастасія Сапсай. Дівчина боролася у фінальній сутичці в категорії "понад 80 кілограмів" та впевнено впоралася з білорускою Марією Кондратьєвою. Додам, це – дебютна медаль світової першості у черкаської спортсменки. Напередодні, Анастасія двічі ставала чемпіонкою Європи в Мінську-2017 та Афінах-2018. Також – отримала цьогоріч титул переможниці ІІ Європейських ігор у Мінську.