Новини на ВІККАСпортивні новиниЧеркащани без медалей

Черкащани без медалей

-

Уже традиційно наприкінці травня в Черкасах відбулися всеукраїнські змагання з велоспорту на призи володаря срібної медалі Олімпіади-2000 Олександра Феденка. Паралельно учасники виборювали і нагороди чемпіонату України. 85 спортсменів із 19 команди визначали найкращих у двох вікових групах.

Першого дня спортсмени розігрували нагороди в індивідуальній гонці на 10 км. У старшій віковій групі перемогу здобув Анатолій Карпець із Рівненської області. Саме в цій гонці представники Черкащини виступили найуспішніше. Четверте місце тут посів наш Костянтин Рибарук. Серед молодших спортсменів найкращим став вінничанин Іван Шевчук.
Другого дня відбулася гонка-критеріум. У старшій віковій групі найшвидше подолав дистанцію Олександр Прядун із Броварів. Другим тут був Дмитро Артеменко з Миколаєва, а третім – харків’янин Ігор Одинцов. У молодшій групі першість виборов Ренат Удод із Донецька. До трійки призерів також увійшли Кирило Рогозін із Краматорська та харків’янин Ігор Скобелєв.
Завершила чемпіонат України групова гонка. Старші спортсмени долали дистанцію 70 км, а молодші – 40 км. Серед старших перемогу здобув Владислав Петрушенко з Новомосковська. На другому та третьому місцях – уже згадувані Олександр Прядун і Дмитро Артеменко. А в змаганнях молодших спортсменів знову переміг Ренат Удод. Другим фінішував Кирило Рогозін. Третім завершив дистанцію киянин Максим Косяк.