додому Новини на ВІККА Спортивні новини Черкасці у складі збірної фінішують восьмими на цьогорічному Євробаскеті (ВІДЕО)

Черкасці у складі збірної фінішують восьмими на цьогорічному Євробаскеті (ВІДЕО)

0

Черкаські баскетболісти у складі збірної України продублювали історичне досягнення попередників. Наша молодіжна стала восьмою на чемпіонаті Європи з баскетболу. Головний матч Євробаскету підопічні Максима Міхельсона провели проти Німеччини. У цьому чвертьфіналі Україна тривалий час лідирувала в рахунку. Традиційно за собою команду вів Святослав Михайлюк. Однак, у третій чверті, німці відіграли 11-очкове відставання. А в заключному періоді збірна Німеччини таки дотиснула свого суперника, 64 : 52, й перемогла збірну України. Вибувши з боротьби за медалі наша молодіжна зіграла за 5-8 місця чемпіонату. Втім, деморалізована після поразки у чвертьфіналі, команда не зуміла покращити своє турнірне становище. У підсумку, Україна завершила свої виступи на Євробаскеті на 8-ій позиції.