Новини на ВІККАСпортивні новиниЧерговий провал «Мавп»

Черговий провал «Мавп»

-

Черговий провал «Мавп». Гра в Южному закінчилися із дзеркальним рахунком 86:68 на користь БК «Хімік». На чиєму боці фортуна, стало зрозуміло вже з перших хвилин протистояння. У третьому періоді господарі відірвалися вперед на 34 пункти. Після цього і гравці, і тренер «Мавп» просто зневірилися у власних силах, дозволивши отримати «Хіміку» яскравий реванш за гру в першому колі.

Результат зустрічі черкащан із южанами був очевидний одразу. «Хімік» стабільно посідає четверту сходинку турнірної таблиці, натомість наша команда з 11-ої знову повернулася на 12-ту. Вже зі старту гри господарі почали стрімко набирати очки. До кінця першого періоду перевага досягла 9 пунктів – 21:12. Протягом другої чверті підопічні Дарко Руссо продовжували збільшувати відрив. На велику перерву команди пішли із рахунком 45:27. Численні помилки черкащан остаточно вибили їх з колії. Складалося враження, що підопічні Холопова вже й не думали продовжувати боротьбу. Навіть сам тренер перестав пильно слідкувати за грою. За третій період «Мавпи» здобули лише 13 пунктів проти 25 «Хіміка». Южани досягли максимального відриву у 34 очки, забезпечивши собі перемогу ще задовго до фінальної сирени. Щоправда, на початку останньої чверті черкащани все ж вирішили напружитися. Їм вдалося скоротити відрив, але наздогнати опонентів помаранчево-чорним так і не вдалося. Зустріч завершилися із рахунком 86:68 на користь господарів майданчика.
Дарко Руссо, головний тренер БК «Хімік»: «Сегодня мы хорошо отыграли, поэтому забили много легких очков».
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Сегодняшняя встреча показала, что мы не готовы играть психологически с таким противником, как «Химик». Это очень сильные игроки. У нас не было ни одного шанса защититься под кольцом. Очень быстро набрали фолы Блызнюк и Пупович. Не от хорошей жизни мы пытались ставить «зону», что особых дивидендов нам не принесло».

Серію домашніх ігор «Черкаські Мавпи» розпочнуть уже цього вівторка. Їх супротивником стане БК «Азовмаш».