Чергова поразка «Мавп»

0

Чергова поразка «Мавп». Черкаська команда вже вдруге програла донецьким «тиграм». Цього разу помаранчево-чорні поступилися БК «Донецьк» двадцятьма пунктами. Гра з однією із найсильніших команд Суперліги завершилася із рахунком 60:80 на користь гостей. Цю поразку пророкували вболівальники. Її основною причиною головний тренер називає травми гравців. Подробиці – в наступному сюжеті.

Уже на перших хвилинах гри черкащани мали не дуже впевнений вигляд на домашньому паркеті. Їх супротивником стала одна з найсильніших команд Суперліги. БК «Донецьк» впевнено посідає другу сходинку в турнірній таблиці. Вже під час стартової 10-хвилинки гості домоглися двозначної переваги. Протягом всієї гри «тигри» не давали наблизитися помаранчево-чорним ближче ніж на 10 пунктів. Лише у третій чверті черкащанам удалося максимально скоротити відставання 47:52. Проте на останню перерву команди пішли з рахунком 51:62 на користь «Донецька». В останньому періоді «Мавпи» вже зневірилися у власних силах. При дзеркальному рахунку 57:75 підопічні Холопова вже перестали боротися, а грали швидше за інерцією. Гра закінчилася із рахунком 60:80. Десятиочковий рубіж у цій зустрічі вдалося перейти лише трьом черкаським виконавцям – Соломону, Стояновські та Плейстеду. Показати кращу гру черкасцям завадили травми. Натомість донецькі «тигри» після цієї гри мають перевагу в одну перемогу над дійсним чемпіоном Суперліги «Будівельником».
Саша Обрадовіч, головний тренер БК «Донецьк»: «Хороший командный дух. Каждый вносит свой вклад в игру».

Натомість саме командної гри та спільних дій на результат не вистачило черкаській команді. Зокрема Уілл Соломон, який завжди намагається перехопити лідерство, із восьми спроб забити з дальньої дистанції не влучив жодного.

Іварс Тімерманіс, гравець БК «Черкаські Мавпи»: «Не хватило командной игры, свои броски не попали, сделали много ошибок».
Володимир Холопов, головний тренер БК «Черкаські Мавпи»: «Донецк по праву выиграл. Просто машина, которая нас переехала. Мы только в одной четверти смогли играть с ними на равных и все».