Бронзова перемога

Черкаська гімнастка на Чемпіонаті України стала третьою. Бронзову нагороду в опорному стрибку зі спортивної гімнастики, який нещодавно проходив у Кіровограді, здобула черкащанка Анна Калашник. Золоту медаль здобути спортсменці, на жаль, завадила травма ноги. Відтак ситуацією скористалися киянка та доннеччанка, які й стали першою та другою відповідно. Подробиці чемпіонату та секрети виховання чемпіонки знає Наталія Кириленко.


Цей турнір зібрав найсильніших спортсменів та був визначальним у формуванні складу збірної України для участі у Чемпіонаті світу. Золото Анні здобути цього разу не довелося.
Анна Калашник, чемпіонка: «Завадила, напевно, підготовка, тому що я не дуже готувалася до цих змагань. Бо в мене боліла нога, я просто не могла ».
16-ти річна Анна Калашник – майстер спорту України та бронзова призерка Чемпіонату Європи, тричі ставала абсолютною чемпіонкою України зі спортивної гімнастики. Через насичене спортивне життя дуже рідко бачиться з рідними. Однак визначальна роль у вихованні спортсменки належить саме матері гімнастки.
Любов Калашник, мама: «Секрет дуже простий – тільки любов’ю, довірою до дитини і дружніми відносинами з нею, силою, наполегливістю – це все її, а з мого боку тільки любов і ласка».
Анна Калашник – вихованка Черкаського спортивного товариства

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net