Новини на ВІККАСпортивні новиниБоротьба за Єврокубок: бій перший

Боротьба за Єврокубок: бій перший

-

Наші в Москві. «Черкаські Мавпи-96» змагалися за першість із кращими баскетбольними командами Європи. До Суперфіналу юнацької баскетбольної Євроліги вийшли вісім команд. Україну представляли лише наші хлопці. Змагання відбувалися всього два дні. Графік був надзвичайно виснажливим – по дві гри на день. У першому матчі черкащани зустрілися із литовським БК «Торнадо». Вболівала за наших у російській столиці і знімальна група ВІККА-НОВИН. Із подробицями – Марія Гаврилян.

Марія Гаврилян, кореспондент: «Росія. Москва. Спорткомплекс «ЦСКА». Саме сюди позмагатися за першість із кращими європейськими командами приїхали «Черкаські Мавпи-96».
Черкаські юнаки до фіналу Євроліги вийшли з 4-го місця. Для нашої команди це вагомий успіх. У перший день чемпіонату боротьба відбувалася за призові місця. Першим супротивником «Мавп» став литовський БК «Торнадо».
Олександр Нагорний, президент МГО «Країна Баскетболія»: «Ця гра буде непроста. Є побоювання, що хлопці можуть недооцінити супротивника».
На жаль, побоювання Олександра Нагорного справдилися. Вже з перших хвилин протистояння почалася жорстка боротьба за володіння м’ячем. Рахунок відкрив Антон Киселишин кидком із середньої дистанції. Литовці не змусили довго чекати на відповідь і зрівняли рахунок. До кінця першої чверті гра йшла на рівних. За кілька хвилин до перерви «Мавпи» таки вийшли вперед – 17:14. У другій 10-хвилинці черкащани почали збільшувати відрив. Хлопцям вдалося щільно тримати захист та робити влучні постріли. Результатом став рахунок 31:22 на кінець першої половини гри. Усередині третього періоду підопічні Міхельсона оформили двозначну перевагу – 42:32. Зрозумівши, що перемога в них у кишені, помаранчево-чорні розслабилися. І дарма. Литовці вдало використали цей момент. До кінця чверті «торнадівці» відставали всього на одне очко. А завдяки стрімкому спурту всередині фінальної 10-хвилинки вийшли уперед – + 10. Наздогнати супротивників «Мавпам» так і не вдалося. Дебютний матч Суперфіналу черкащани програли з рахунком.

Максим Міхельсон, головний тренер БК «Черкаські Мавпи-96»: «Мы повели в счете и контролировали игру. Потом «Торнадо» вышел вперед и ребята замандражировали. Хотели вернуть разницу, но все получилось наоборот. К тому же у нас был ужасный процент попадания 3-очковых – 29/2 мы бросили».
Олександр Кобець, гравець БК «Черкаські Мавпи-96»: «То, что сегодня произошло, – обидно. Нужно собраться, и мы можем продолжить борьбу за 3 место».