Близько півсотні юних черкаських легкоатлетів взяли участь в «Естафеті поколінь»

Естафета поколінь. Захід під такою назвою відбувся в Черкаській СДЮСШ олімпійського резерву. Його учасниками стали юні легкоатлети – вихованці цього спортивного закладу. Їх ознайомили з історією легкої атлетики, а також досягненнями провідних спортсменів Черкащини.

Учасниками заходу стали близько півсотні 10-16-річних вихованців Черкаської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Директор школи Леонід Сіренко за допомогою відеоматеріалів ознайомив їх з особливостями легкої атлетики, її історією, починаючи з античних часів до сьогодення. Він детально розповів про досягнення провідних легкоатлетів Черкащини за шість десятиліть існування області.

Леонід Сіренко, директор Черкаської СДЮСШОР: «Цей захід вселив впевненість у наших спортсменів. Вони будуть тренуватися з більшим ентузіазмом і найближчим часом покажуть високі результати».

Незважаючи на юний вік, вихованці Черкаської СДЮСШОР уже мають непогані результати на всеукраїнській арені, а також амбітні плани у новому році.

Катерина Гвоздик, легкоатлетка: «Я виконала перший дорослий розряд на 800 метрів у Донецьку, а потім повторила цей результат у Харкові. Я хочу потрапити до складу збірної України і виступити на міжнародних змаганнях, а також на Олімпійських іграх».

Вадим Гончаренко, легкоатлет: «Я виступав на змаганнях у Донецьку, Харкові, займав призові місця, приносив команді очки. Хочу потрапити до збірної України, виступати на чемпіонатах України, займати призові місця, щоб покращити свої результати».

Директор СДЮСШОР Леонід Сіренко впевнений, що у 2014 році вихованці школи досягнуть значних успіхів. Адже тепер вони мають змогу тренуватися на реконструйованих бігових доріжках Центрального стадіону Черкас, чого були позбавлені протягом тривалого часу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net