Бій до першої крові

Достроковою перемогою Автанділа Хурцидзе закінчився боксерський бій у Черкасах за титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBA в середній вазі. У восьмому раунді рефері зупинив поєдинок через розсічення брови в узбека Куванича Тойгонбаєва. Утім, результат бою не задовольнив як Тойгонбаева, так і Хурцидзе. За поєдинком спостерігали кореспонденти ВІККА-НОВИН.

У день великого поєдинку у палаці спорту «Будівельник» аншлаг. Головний поєдинок Хурцидзе – Тойгонбаєв розпочався близько десятої години вечора. Обидва боксери готувалися до цього змагання, як до найголовнішого у житті. За словами спортсменів, поєдинок мав би визначити, хто сильніший. Однак і Тойгонбаєв, і Хурцидзе не чекали саме такого перебігу подій. Куванич Тойгонбаєв вважає, що він не заслужив на поразку в цьому поєдинку. Бій треба було продовжувати.
Куванич Тойгонбаєв, претендент за титул Інтерконтинентального чемпіона за версією WBA: «Просто не знаю, почему сняли, за рассечение, вроде бы там чуть-чуть только, небольшое рассечение, мог бы продолжить, по решению судей, я так и не понял».
Публіка теж кардинально не погодилася із рішенням лікаря, який зупинив бій. Глядачам дуже сподобався новачок із Узбекистану. Промоутер Тойгонбаєва Шухрад Хайдаров також не згоден із вироком суддів. За його словами, зустріч потрібно було продовжити. Незважаючи на пропущені удари, Куванич не програв би цей бій.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут