"Жодних подарунків Соросу "під ялинку" не буде. І це наша перемога!" – Рабинович

Питання відкриття ринку землі буде обговорюватися стільки, скільки потрібно. Головне завдання – встановити істину, з'ясувати, для чого влада так наполегливо хоче продати землю і кому.

Про це заявив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в кулуарах Верховної Ради в п'ятницю, 20 грудня.

При цьому політик пообіцяв: "Ніяких подарунків Соросу під ялинку не буде!".

Вадим Рабинович повідомив і гарну новину: повернені всі правки, які незаконно вилучили із законопроекту про ринок землі.

"Цей злочин нам вдалося запобігти – це, по-друге", – зазначив він.

"По-третє, ми перейшли в демократичну область в частині обговорення послідовності розгляду поданого пропрезидентською фракцією законопроекту про ринок землі. Ми все робимо крок за кроком, і я вважаю це великою перемогою", – заявив Вадим Рабинович.

Разом з тим співголова "Опозиційної платформи – За життя" застеріг:

"Не дивлячись на те, що проведена велика робота, що той турборежим, який був запланований Соросом, ми зірвали, розслаблятися ще рано. Думаю, що до Нового року наша земля знаходиться в безпеці, а після … будемо працювати далі. Але можна говорити про те, що небезпека минула!" – заявив Вадим Рабинович.

Зокрема, народний депутат повідомив про те, що сторони домовилися підписати підготовлений опозицією меморандум, який з пропозиціями і правками буде винесено на засідання парламенту.

"О 14:00 ми разом з головою Верховної Ради України Дмитром Разумковим його підпишемо, і таким чином буде відновлено всі демократичні процедури, які були анульовані "слугами народу" з нікому не зрозумілих причин. Тепер розгляд питання ринку землі буде проходити в порядку закону!" – заявив Вадим Рабинович.

А ось що буде далі, відповідь на це питання, вважає парламентарій, дасть тільки закон.

"Потрібно пам'ятати, що "слуг" більшість, і вони можуть хай не за дві години, а за два-три місяці пройти всі правки і проголосувати законопроект. Тому нашій перемозі радіти треба, але аж ніяк не розслаблятися, а треба готуватися до того моменту, коли закон пройде правки… Більш того, ми повинні пояснювати людям на місцях, що "добре жити після продажу землі", в чому запевняє влада, ми не будемо" – заявив Вадим Рабинович, але ще раз підкреслив, що "сьогодні ми свою роботу зробили".

Разом з тим співголова "Опозиційної платформи – За життя" вважає, що "влада вже не піде на порушення процедури, оскільки зрозуміли нашу позицію, позицію інших фракцій, людей – ми не допустимо, щоб закон порушувався".

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net