"За Життя" надасть Медведчуку можливість відкрито боротися за мир на Донбасі

Конфлікт на Донбасі – це першочергове питання, яке потрібно негайно вирішити. Якщо ми не зупинимо війну, то ми приречені гинути в злиднях і ніколи не побачимо коштів для відновлення економіки України, ми просто не зможемо розвиватися і існувати. Таку заяву зробив народний депутат України та лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

"Пару тижнів тому на мене накинулися все тільки тому, що ми взяли в свою команду Віктора Медведчука. Але я вважаю, що нерозумно шукати відмичку від дверей, якщо у тебе є ключик. Я вважаю, що Медведчук – це "ключик до світу", тому що він знає, з ким потрібно розмовляти для досягнення позитивного результату з Донбасу. Тим більше, що вже сьогодні всі використовують його можливості і в Мінську, і Москві, але з-під поли. Навіщо? Ми даємо йому можливість відкрито і чесно допомагати своїй країні. Якщо у Медведчука вийде принести Україні світ, то у виграші залишимося ми всі", – упевнений парламентарій.

Політик нагадав, що поряд з конфліктом на сході України, "у нас є ще одна проблема, про яку вже всі забули і віддавати перевагу не говорити – питання Криму.

"Сьогодні вже ніхто не говорить про Крим. Представники нинішньої влади і "патріоти" мовчать, ніби ніхто у втраті півострова не винен… Жодна країна світу за останній час не втратила стільки території, скільки втратили ми – і ніхто за це навіть не відповів! Я вважаю, що кожен, хто скаже, що Крим – це не Україна – злочинець і негідник!.. Потрібно шляхом переговорів, компромісів, тиску, домовлятися по Криму, але тільки не посилати на фронт своїх дітей, кидаючи пацанів під танки", – підкреслив Вадим Рабінович.

На думку лідера партії "За життя" в України сьогодні є два варіанти, виходячи з яких можна зупинити війну.

"Керівництво країни кидає не своїх, а чужих дітей під кулі і каже, що це "війна до переможного кінця"… Але вони-то знають, що це не їх кінець, а кінець людського життя чужого їм юного українського воїна. Тому, коли люди підуть на виборчі дільниці, вони повинні пам’ятати, що голосувати потрібно за тих, хто принесе Україні світ. Той, хто принесе мир в нашій країні, – той нам і потрібний! У партії "За життя" немає іншого шляху, крім як намагатися встановити мир і у нас є "ключ", бажання і ми знаємо, як це зробити!" – резюмував Вадим Рабінович.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук