"Вже літо закінчується, а посадок немає. Зось не те відбувається в нашому королівсьві", – Рабинович

Ніхто з обраних народних депутатів не знає, які документи будуть розглядатися в перший день роботи Верховної Ради України дев'ятого скликання. Не знають вони і про те, до якого часу триватиме робота.

Про це розповів журналістам співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович перед початком роботи парламенту.

Політик щиро не розуміє, "чому кожна нова влада в Україні починає з того, що основоположні документи приймає вночі, що є порушенням".

"Я щиро не розумію, чому влада працює вночі, а не як належить – вдень. Вночі працюють тільки вовкулаки! Ну, попрацювали до шостої вечора, і йдіть до своєї сім'ї. Зрештою, є КЗпП, в якому прописані норми!" – нагадав Вадим Рабинович.

Нагадав співголова "Опозиційної платформи – За життя" та передвиборчі обіцянки вже нинішньої влади – "Посадки навесні".

"Вже літо закінчується, а жодних посадок немає. Розслідування діянь "групи Порошенка" – нульовий результат, "Гладковський – Свинарчук" – нуль. Наша політсила запропонувала створити ТСК з розслідування діянь минулої влади – нуль. Тут ще й Коломойський виступив з ідеєю видати Гладковському орден… Щось не те відбувається в нашому королівстві", –з жалем зазначив Вадим Рабинович.

На питання, чи буде політсила голосувати за запропоновану парламенту кандидатуру прем'єр-міністра, політик відповів:

"Перш за все я хочу заслухати програму кандидата на пост глави уряду. Я хочу почути, як майбутній прем'єр-міністр має намір рятувати країну від економічної безвиході, зупинити війну – саме це українцям обіцяла нинішня влада під час виборчої гонки. Тепер вони кажуть, що миру не буде, а економікою займатися будуть мало не люди Порошенка".

У будь-якому випадку політик пропонує сьогодні утриматися від критики діючої влади, "тому що перший день роботи Ради нового скликання – це свято".

"Не хочеться псувати цей день і будемо сподіватися, що хоча б сьогодні нас чекає мир і дружба", – резюмував Вадим Рабинович.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут