В’ячеслав Кириленко: “Ми створили єдиний «кулак» опозиційних сил”

Днями до Черкас завітав один із лідерів об’єднаної опозиції, очільник партії «За Україну!», кандидат у народні депутати України В’ячеслав Кириленко. Спочатку він зустрівся із жителями мікрорайону «Луначарський». Із людьми говорив про проблеми насущні та прийдешні вибори. Каже: чимало кандидатів у нардепи сьогодні є псевдоопозиційними.

В’ячеслав Кириленко, лідер партії «За Україну!»: «Скрізь намагаються показати, що є ще кандидати опозиційні на округах. А це все неправда. По кожному округу ми ставимо одного кандидата, так по всій країні».

Перше, що зробить опозиція в разі своєї перемоги, каже політик, – організує процедуру імпічменту Президента. Крім того, скасує руйнівні для країни реформи – податкову та пенсійну. А ще – скасує рішення про засади мовної політики. Щоб здійснити задумане, говорить В’ячеслав Кириленко, слід зробити все, аби не допустити спотворення результатів виборів. Після зустрічі у дворах кандидат у нардепи вирішив поспілкуватися з черкаськими студентами. Однак на діалог до політика ніхто не прийшов. А агітаційні намети політсили робітники освітнього закладу перенесли подалі від будівлі.

В’ячеслав Кириленко, лідер партії «За Україну!»: «Студентство може виходити на мітинги, може не виходити. Але за всіма опитуваннями вони голосують за зміни. Тому я впевнений у тому, що молоді люди відзначають переваги опозиції, бо опозиція за докорінні зміни!».

Відреагував В’ячеслав Кириленко і на останні тривожні події, які сталися із лідером об’єднаної опозиції Черкащини. Леонід Даценко нещодавно заявляв про погрози та тиск на нього з боку політичних опонентів.

В’ячеслав Кириленко, лідер партії «За Україну!»: «Леонід Даценко – людина патріотична, з переконаннями, тому для влади небезпечна. Такі випадки є по всій країні в усіх областях. Знущатися над ними ми нікому не дозволимо. Вибори є вибори. Це боротьба платформ, а не боротьба погроз і шантажу».

Леонід Даценко, кандидат у народні депутати України по виборчому округу № 197: «Черкащани вимагали об’єднання демократичних сил на виборах. Вони казали: коли українці об’єднувались, вони завжди перемагали. На вимогу наших людей ми створили єдиний «кулак» опозиційних сил на чолі з Юлією Тимошенко. Я впевнений, що сьогодні не об’єднана опозиція, а народна. Коли народ постає пліч-о-пліч, то Україна піде цивілізованим шляхом».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net