Віталій Ільченко подав документи для реєстрації кандидатом на посаду Черкаського міського голови

24 вересня Віталій Ільченко подав документи до Територіальної виборчої комісії для реєстрації його кандидатом на посаду Черкаського міського голови і його команди.На виході із Черкаської міської ради він продемонстрував своїм прихильникам і членам команди відповідне свідоцтво.

– Пане Віталію, вітаємо вас із цим рішучим кроком. Від видавництва хочу подарувати вам книгу «Черкаси:Пазли» з дарчим написом автора і побажати, щоб Ви зібрали воєдино пазли соціального, економічного, культурного життя міста і написали новітню історію сучасного, успішного міста Черкаси! – побажала видавець Ольга Вовчок.

– Тільки ми будемо робити це разом! – зазначив Віталій Ільченко.

– Я хочу презентувати вам, як нашому лідеру цю карту оперативних змін. Зробимо Черкаси кращими! – приєдналася до привітань Анна Тарапата, яка входить в першу десятку команди «Слуга народу» на майбутніх виборах.

– Зробимо разом! – підтверив лідер.

Далі майбутній кандидат на посаду Черкаського міського голови Віталій Ільченко проголосував задекларовані кроки:

– З сьогоднішнього дня починається наша запекла боротьба з корупцією у владі, за зниження тарифів, за створення нових робочих місць і за процвітання нашого міста.

Його соратник, Василь Мойсеєнко, продовжує думку:

– Сьогодні важливий день нашого міста: команда Віталія Ільченка розпочинає свій передвиборчий марафон. Сподіваюсь, що він буде успішним і стратегічні цілі, окреслені нашою командою будуть реалізовані.

– Наша команда вже неодноразова задекларувала ті зміни і презентувала своє бачення розвитку Черкас. Сьогодні вперше ми отримали вже офіційне підґрунтя для старту, для початку роботи. Тому я думаю, що з такою командою, з кандидатом Ільченком все вийде і Черкаси будуть вибором кожного, – підтримує спільну позицію Анастасія Чубіна і передає слово ще одному пердставнику майбутніх кандидатів Зе-команди Юрію Котолупу:

– Ми знаємо історію нашого міста та з сьогоднішнього дня починається написання нової історії. З подачі заяви Віталієм Ільченком про реєстрацію нашої команди починається історія успішного міста Черкаси!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net