Вадим Рабінович: "Зелене шобло" нахабно нас "зробило"! Та ми їх "зробимо" набагато серйозніше – на місцевих виборах!

"Сьогодні пройдено ще один рубікон беззаконня і почалася епоха шизофренії "зеленого дурману"".

Так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович прокоментував спробу захоплення СБУ телеканалу "112 Україна".

"Коли до влади щойно прийшов Володимир Зеленський, ми думали, що почнемо жити в іншій країні. Виявилося, він збрехав у всьому, що наобіцяв під час виборчої кампанії. Та я до останнього думав, що є межа, за яку "зелені" не перейдуть. Сьогодні ж "зелене шобло" намагалося відібрати телеканал "112 Україна"! СБУ і прокуратура позвалися до Шевченківського суду щодо арешту майна і передачі "шмигалям" телеканалу доти, доки вони розбиратимуться у своїх "чесних" судах! До такої підлості, порушення закону, наруги над правами журналістів і незалежних ЗМІ, не додумався навіть Піночет у Чилі", – обурився політик.

Вадим Рабінович заявив – він має інформацію, що "за рішенням "віджати" "112 Україна" стояли три людини: Президент України Володимир Зеленський, глава СБУ Іван Баканов і глава Офісу президента Андрій Єрмак – ці три людини намагалися провернути комбінацію".

"Звичайно, це було зроблено невдало, оскільки у них немає ані можливості, ані мізків. І, тим не менше, ми побачили справжнє обличчя "зеленої влади". Тепер ми розуміємо, що їх ніщо не зупинить, що вони готові чинити наругу над свободою слова, аби їм тільки з ранку до вечора раз у раз аплодували. Тим же, у кого інша точка зору, – неодмінно потрібно закрити рот!" – обурився співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

"Я не можу стримати обурення діями людини, яка сама не так давно працювала у медіа. Ганьба їм всім!.. Я точно знаю, що жодне кадрове призначення у країні не проходить без Зеленського та Єрмака. Ці двоє і ще Баканов відповідатимуть за те, що сталося сьогодні", – впевнений народний депутат.

Політик звернувся "до всіх розумників у владі": "Ви не перші й не останні, хто заламав зуби об свободу слова, хто поглумився над своїм народом, обіцяючи позбутися кортежів, кумівства, бідності… Пам'ятаю, колись була популярною пісня "У біди очі зелені…". Тепер я розумію, чому так… Ми – всі 73% українців, які голосували за Зеленського, – не думали, що так буде…".

Повертаючись до рішення суду, Вадим Рабінович звернув увагу на те, що "і влада, і суд намагаються зробити "нас разом", та у них не дуже це виходить…".

"Будь-якому незаангажованому судді зрозуміло, що за свої рішення потрібно буде відповідати… У нас же замість того, щоб розслідувати напади на журналістів, розслідувати напади радикалів на опозиційні телеканали, розслідувати обстріл із гранатомета телеканалу "112 Україна", влада спробувала його відняти, а простіше кажуть "віджати"! Це, звичайно, "гідний" вчинок наступників Порошенка", – з іронією і сумом зазначив народний депутат.

І хоча цього разу спроба відібрати канал владі результату не принесла, "вона і надалі намагатиметься це зробити знову, намагатиметься затикати рота журналістам…", – упевнений Вадим Рабінович.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" вкотре нагадав, що він – "у числі тих 73%, яких влада "зробила"".

"Але тепер, сподіваюся, народ дасть гідну відповідь й усі "сумні клоуни" у владі, які знущаються над державою, над її народом, підуть геть. Ми їх не боїмося, ми не боїмося їхньої влади, їхніх псевдопатріотів. І не треба думати, що "цар – хороший, а бояри – погані" і вони, мовляв, ще не розібралися. Я дивлюся, вони в усьому чудово розібралися. Навіть Порошенко не таким швидким і спритним був…", – зауважив політик.

Вадим Рабінович впевнений, що на цю "зелену владу чекає такий же кінець, як і на владу Порошенка".

"Сьогодні ми побачили повний крах "зелених" ілюзій – влада перейшла в антинародну фазу. Так, вони нас "зробили", але, сподіваюся, ми зробимо їх серйозніше. Нам обов'язково потрібно піти на місцеві вибори – це шанс нам усім прокинутися, це шанс показати комбінацію із трьох пальців і послати цю владу туди, куди ми раніше послали Порошенка і його владу! Нехай ця влада, ці псевдопатріоти знають, що у народу є можливість відповісти тим, хто нахабно його обманює, що народ може поставити їх на місце, може поставити Зеленського в один ряд із Порошенком!.. Що, зрештою, народ уже готовий сказати: "Геть "зелену" владу!"", – резюмував Вадим Рабінович.

Зазначимо, 6 серпня Шевченківський райсуд Києва відмовив СБУ і прокуратурі і не дозволив арештовувати майно і корпоративні права телеканалу "112 Україна". Канал вважає таку вимогу влади спробою рейдерського захоплення з боку СБУ за завданням Президента України Володимира Зеленського.

Звернемо увагу і на те, що цю справу СБУ вела з літа 2019 року і зараз, напередодні місцевих виборів, спецслужба спробувала її активізувати. Проте суд вирішив: аргументи СБУ і прокуратури є недостатніми, і відхилив клопотання про арешт.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут