Вадим Рабінович: "Влада остаточно продалася МВФ, підвищивши тарифи на газ"

Нинішня влада, підвищивши тарифи на газ на 23,5%, остаточно продалася Міжнародному валютному фонду. Таку думку в ефірі одного з телеканалів висловив народний депутат і лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабинович. Він також додав, що його політична сила готує екстрений з'їзд, на якому будуть вироблені механізми щодо скасування підвищення тарифів для населення.

"Підвищенням тарифів влада показала повну залежність від міжнародних кредиторів"

Кабінет Міністрів України ухвалив підвищити з 1 листопада ціну на газ для населення на 23,5%. Підвищення тарифу на газ є умовою МВФ для надання Україні чергового траншу. Однак, на думку Вадима Рабиновича, таким чином влада України остаточно продалася МВФ.

"Хочу пояснити, щоб всі зрозуміли, чому фонд наполягав на підвищенні тарифів. МВФ не в частці з нашими олігархами: фонд заробляє окремо, а олігархи – окремо. МВФ цікавить тільки повернення боргів. Перед ним боржник – Україна, а як забрати борг у непрацюючої країни, де уряд нічого не розвиває? З населення. А помруть ці люди або що з ними буде – на це МВФ плювати! Але це мало б цікавити нормальну владу", – заявив парламентарій.

За його словами, газ, який видобувається з природних надр, в результаті продають народу в кілька разів дорожче собівартості.

"Ми з вами будемо платити європейські тарифи. Як поляки, англійці, італійці. Але ж зарплата у нас менша в рази! Я в принципі не можу зрозуміти, як тепер люди будуть виживати. За всіма підрахунками, пенсіонер має заплатити 80%, 90 %, а іноді і 120% своєї пенсії тільки за комуналку", – підкреслив народний депутат.

Політик вважає, що, діючи на догоду МВФ, нинішня влада довела ситуацію в країні до критичної.

"За вказівкою МВФ влада в країні вбиває найнезаможніший клас – пенсіонерів. Як виходить, що людина, яка чесно пропрацювала, отримує зарплату, несумісну з життям? Як сталося, що Польща і Румунія, які їздили до нас за продуктами, тепер є мрією українця, куди прагнуть виїхати на заробіток?" – задався питанням парламентарій.

"Опозиційні сили мають об’єднатися, щоб примусити Кабмін скасувати вбивчі тарифи"

Вадим Рабинович також заявив, що найближчим часом його політична партія "За життя" проведе екстрений з'їзд проти грабіжницьких тарифів на газ для населення, встановлених Кабміном.

"Партія "За життя" у зв'язку з ухваленими урядом тарифами, остаточно добиває народ України, збирає екстрений з'їзд, щоб виробити методи боротьби з цією катастрофою", – повідомив політик.

Лідер партії "За життя" закликав всі опозиційні сили об'єднатися і змусити Кабінет міністрів скасувати "драконівську" ухвалу.

"Ми закликаємо всі опозиційні сили країни хоча б раз об'єднатися всім гуртом, щоб змусити уряд скасувати своє вбивче рішення! Тільки об'єднання опозиційних сил може сьогодні врятувати ситуацію!" – закликав парламентарій.

Крім того, народний депутат повідомив, що партія "За життя" взялася до підготовки плану акцій мирного протесту проти підвищення тарифів. Акції планується проводити по всій країні.

"Ухвалений радою проект Держбюджету-2019 ставить людей за межу виживання"

Крім підвищення тарифів, Вадим Рабинович розкритикував і ухвалений Верховною Радою в першому читанні проект Державного бюджету на 2019 рік. Політик упевнений: в такому вигляді документ ставить людей "за межу виживання".

"Рада і Кабмін в черговий раз дружно продемонстрували наплювацьке ставлення нинішньої влади до простих людей. Здавалося б, в бюджеті передбачили підвищення соціальних стандартів. Ідея чудова! Але що ми бачимо з реальних цифр бюджету? Візьмемо прожитковий мінімум. Зараз він становить тисячу сімсот сімдесят сім гривень. З липня 2019 року його підвищать до 1936, а з грудня – до 2027 гривень! Тобто на 250 грн за рік! Віднімаємо звідси інфляцію, яка очікується на рівні 10%. Зрештою виходить, що прожитковий мінімум за 2019 рік в кращому випадку зросте на 4%! І це влада називає поліпшенням!" – обурився політик.

За його словами, схожа ситуація склалася і з підвищенням мінімальної зарплати.

"У 2019 планується підвищення мінімальної зарплати до 4173 гривень. Зараз вона становить 3723 грн. Тобто зарплата зросте на 38 гривень на місяць. І це без урахування інфляції, яка насправді знищить і це мізерне і ганебне зростання. Тим більше що Федерація профспілок України навела цікаві дані: з урахуванням вартості продуктового кошика, інфляції та інших факторів, мінімальна зарплата у нас має становити 7 тисяч гривень. А в бюджеті закладено майже наполовину менший показник. Виходить, що проект бюджету просто несумісний з життям простих українців!" – підкреслив парламентарій.

При цьому, на думку Вадима Рабиновича, влада планує "найбільшу махінацію", відкладаючи січневу індексацію пенсій на березень.

"Справа в тому, що, відкладаючи це рішення, в Кабміні планують "заощадити" кілька мільярдів гривень – фактично вкравши їх у пенсіонерів, які недоотримають пенсію. І це всупереч закону!" – заявив народний депутат.

"Влада довела Україну до 123 місця у рейтингу доходів населення"

Вадим Рабинович нагадав: дії нинішньої влади вже призвели до тотального зубожіння українців. Так, у рейтингу швейцарського фінансового конгломерату CreditSuisse по доходах населення Україна посідає 123 місце – нижче за Кенію, Камерун, Непал і Бангладеш.

"Є такий рейтинг CreditSuisse – одного з найбільших в світі банківських конгломератів, які надають оцінку тому, що відбувається в світі. І ось, згідно з цим рейтингом, за рівнем добробуту громадяни України поступаються вже жителям таких країн, як Непал, Камерун, Кенія і Бангладеш. Наша країна посідає 123 місце в світі (серед 140 країн. – Авт.)", – заявив парламентарій.

За його словами, незважаючи на останні місця України в різних рейтингах, українська влада продовжує переконувати народ, що життя стає з кожним днем все краще і краще.

"Ми з вами весь час йшли від перемоги до перемоги, ми злізли з російської газової голки, весь час було "покращення", потім раптом терміново підняли тарифи на газ зі словами: "Якби ми цього не зробили, то ми б пропали". А куди пропало "покращення"?" – задався питанням народний депутат.

Політик закликав українців надати оцінку таким діям керівництва країни під час найближчих виборів.

"Ось рейтинги говорять, що ми найбідніша країна. Читаю заяви Сергія Пашинського (голова Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони. – Авт.): "За останні 2,5 роки пожежі на складах ЗСУ знищили боєприпасів на 2 млрд доларів". Я не вважаю, що навіть багата країна може собі таке дозволити. Щоб ви розуміли масштаби цієї суми, я нагадаю, що за 1 млрд дол. влада погодилася вирубати Карпати і ще минулого разу підняла ціну на газ. Люди, ви дійсно хочете за них голосувати? Одне радує: якщо навіть при таких масштабах розграбування ми досі живі, значить у нас дійсно велика країна", – упевнений парламентарій.

"Нам потрібне здорове об’єднання всіх, хто виступає за негайний мир"

На думку Вадима Рабиновича, всі політичні сили держави зараз зобов'язані об'єднатися заради негайного встановлення миру і порятунку України.

"Є три позиції, які мають об'єднати всіх розсудливих політиків. Перша – негайний мир в країні, бо якщо не буде миру – не буде нічого. Друга – припинення тупої економічної політики. І третя – це припинення розкручування маховика ненависті і всеукраїнське примирення. Ось ці три речі дозволять нам стати потужною, передовою країною – Швейцарією Східної Європи", – упевнений політик.

Парламентарій упевнений, що влада, яка готується до виборів і не може похвалитися ані політичними, ані економічними досягненнями, буде і надалі розкручувати маховик ненависті, вигадувати конфлікти, втягувати український народ у війну.

"Всі парламентські партії, за винятком тих, які представляють південний схід країни, відкрито говорять про продовження війни. І ніхто з них не пропонує механізм для реального вирішення ситуації. Я ж не боюся сказати, що завдання номер один для будь-якої нової влади – зупинити війну негайно", – заявив народний депутат.

Він також нагадав, що у партії "За життя" є чіткий план припинення війни.

"Без миру не буде нічого, і ключі від миру сьогодні знаходяться у партії "За життя"- хоче хтось цього чи ні. У нас є план врегулювання ситуації, у нас є можливості спілкуватися з тими, хто може змінити ситуацію. Ми не можемо перенести країну на Канари, а змушені жити поруч із Росією, Польщею, Угорщиною, тому потрібно вчитися співіснувати та співпрацювати з ними. Голосуючи, люди повинні пам'ятати про майбутнє своїх дітей, які не повинні йти на передову через бездарних керівників країни, діти яких, до речі, не воюють", – зазначив лідер партії "За життя".

За його словами, Верховна Рада 8-го скликання замість роботи над встановленням миру і над соціальними проектами для всіх українців розпалює ненависть між українцями.

"Я чотири роки чекаю соціальних законопроектів в нашій Раді, але, на превеликий жаль, вони займаються зовсім іншим. Вони просто розпалюють ненависть – і на ній заробляють собі дивіденди. Що станеться з країною – їм вже зовсім все одно … Тому нам потрібно здорове об'єднання всіх тих, хто хоче зупинити цю вакханалію беззаконня!" – резюмував парламентарій.

Він також навів приклад того, як ключові питання можуть об'єднати самі різні політсили.

"Є прості речі, які об'єднують усіх. Верховна Рада в парламентсько-президентської республіки об'єдналася і винесла все-таки розумне рішення про звільнення недоміністра Супрун. Людину, яка вбиває нашу медицину, вбиває наших дітей. І все одно вона до сих пір не звільнена! Виходить, у нас країна не Україна, а "Супрун". Тому що, якщо Супрун керує державою, якщо вона плює на рішення парламенту, значить, над нею стоїть хтось то, хто вище Ради. Але, за Конституцією, такого не передбачено. Я звернувся до всім керівникам фракцій: давайте на хвилину відкладемо всі розбіжності, встанемо разом і приберемо цю відьму з нашої країни. З цього почнеться очищення України!" – підсумував Вадим Рабінович.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x