Вадим Рабинович: Україні потрібна парламентська республіка і припинення експериментів чергового барона над країною!

Нова заява – новий скандал від народного депутата України, члена фракції "Слуга народу" Галини Третьякової. Якщо раніше вона говорила про "дітей низької якості", то тепер скаржиться на дуже низьку зарплату – "слузі" на її життя просто-напросто не вистачає.

"Було б неправильним ставити питання про те, чому потрібно карати Третьякову – вона ж тільки вимовляє вголос те, що обговорюють і Президент України Володимир Зеленський, і вся його команда", – так прокоментував чергову заяву Третьякової народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "112 Україна".

Політик нагадав скандальну заяву Третьякової по відношенню до людей з низьким доходом і їхніх дітей.

"Тільки згадайте, що раніше наговорила Третьякова, і при цьому залишилася народним депутатом від фракції "Слуга народу"! Вона сказала, що бідні люди не повинні мати дітей, що потрібно стерилізувати тих, хто не в змозі заробити. Тепер ще, на її думку, потрібно легалізувати проституцію! Звичайно, одне з іншого слідує: бідні люди повинні працювати на владу, а хто не може виїхати за кордон, не може збирати полуницю в Польщі або продати свої органи, той нехай іде працювати в проституції! А управляти нами, як холопами, будуть всякі заїжджі пройдисвіти… Ось в Польщі вже розбираються з екс-главою "Укравтодору" поляком Новаком, який, за словами Порошенка, повинен був нас навчити розуму і чесності. І заарештували його за створення злочинного угруповання! Ось таких виродків з усього світу вони понабирали, "посадили нам на голову" і ми мільйони платимо зі своєї кишені, щоб утримувати цю тупу злодійкувато банду!" – обурився Вадим Рабинович.

Політик зізнався, що "взагалі не розуміє, як представники нинішньої влади потрапили в систему управління державою!"

"Колосальна ненависть до Порошенка привела до того, що ми вибрали, м'яко кажучи, недоумків", – зауважив парламентарій.

Прокоментував співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" і роботу Верховної Ради України.

"Я б охарактеризував рік роботи парламенту нинішнього скликання як крах надій. Коли Зеленський прийшов до влади, у нас у всіх з'явилася надія. Я думаю, що можливість змінити країну у нього була, але він її втратив. Тепер виправити вже що-небудь неможливо, і думати, що "цар хороший, а бояри – ні – невірно. На жаль, тепер зрозуміло, що Зеленський був не готовий до цієї посади, не почав вчасно вчитися, не зміг проаналізувати ситуацію, оточив себе "Третьяковими". Результат – катастрофа! І парламент, і глава парламенту Разумков намагаються витягнути це все на собі, але це слабо вдається, тому що всі закони "шльопаються" в Офісі Президента тими, хто закони писати не вміє", – впевнений політик.

Як приклад він навів новий закон "Про опозицію", який пише все та ж депутат Третьякова. "Мабуть, після легалізації проституції і заборони мати бідним дітей, вона хоче написати закон "Про опозицію". Всі вже уявляють, що вони в нього напишуть!" – зауважив Вадим Рабинович.

Коментуючи ж роботу нинішньої опозиції, політик сказав наступне:

"Ми такі ж безправні істоти, як і вся наша країна. Монобільшість голосує за те, що хоче! Єдине, що ми можемо – це говорити, готуватися до місцевих виборів і пояснювати людям, що більше такого кошмару ми не повинні повторити! Ми повинні повернутися до прагматизму і почати будувати країну як всі країни-сусіди. В Україні живуть найкращі люди, у нас найкраща земля і найкраще географічне положення, але ми – найбідніші, бо в кожній наглядовій раді у нас сидять всякі іноземні заїжджі виродки, Третьякова пише закони і ми вибираємо всяке лайно ".

У зв'язку з цим співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" звернувся до народу України:

"Дорогі українці, коли ви задумаєтеся над тим, чому ми живемо як скоти, чому ми живемо в злиднях, то згадайте членів наглядової ради" Укрзалізниці "і їхні заробітки : Шевкі Аджунер з зарплатою 13,8 млн грн, Сергій Лещенко (єдиний українець) з зарплатою 1,4 млн грн, Крістіан Кун з зарплатою 11,7 млн грн, Андреас Матьє – 11,7 млн грн, Андерс Ослунд – 11,7 млн грн , АдомасАудіцкас – 3 млн грн. У мене питання: хто ці люди ?! Так це ж пройдисвіти, банда, розумієте ?! І такі банди в кожному спостережної раді кожної державної компанії! І ми платимо їм мільярди! А Третьякова просто озвучує їх плани… Коли розумні мовчать, дурень починає плескати язиком просто! Дякую вам, пані Третьякова, що ви озвучили на всю країну плани групи Зеленського!" – заявив народний депутат.

"Ситуація, що склалася допомогла мені переконатися в тому, що в Україні повинна бути парламентська республіка. Вкотре нагадаю: жоден Президент України не пішов на пенсію з пошаною! Скільки ще ми будемо битися головою об стіну? Нам потрібна парламентська республіка, упразд ня поста президента і припинення експериментів чергового пана над країною!" – резюмував Вадим Рабинович.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут