Вадим Рабінович: Те, що сьогодні відбувається в Україні, можна охарактеризувати так: "зашквар повний"

Україна все більше нагадує "Весілля в Малинівці" в гіршому її вигляді, коли бандити грабують, а влади немає.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ексклюзивному коментарі телеканалу NewsOne.

"Сьогодні, можна сказати, знаковий день – день, коли Президент України Володимир Зеленський призначає "шпрехенфюрером" представника партії Парубія-Яценюка. Я навіть не знаю, як це назвати з точки зору психіатрії, але, як мені здається, це зашквар повний!" – обурився політик, коментуючи призначення Тараса Креміня новим уповноваженим із захисту державної мови.

Вадим Рабінович також звернув увагу українців на послідовність подій в країні.

"Спочатку Європа забороняє нам підтримувати наше машинобудування, потім реформатор-Саакашвілі заявив, що до складу судів потрібно вводити іноземців. Тобто, спочатку у "холопів" забрали право управляти своїм добром, поставивши в наглядові ради державних компаній іноземців, а потім довели країну до повного банкрутства! Коротше, раби повинні працювати "на полуниці" і в публічних будинках в Європі, а не розвивати свою країну!" – зауважив політик.

Нагадав Вадим Рабінович і про те, що уряд прем'єр-міністра Дениса Шмигаля працює за програмою, "яку не затвердила навіть Рада "зелених", визнавши її напівублюдочною". "І, як би дивно це не звучало, Кабмін не звільняють, а він продовжує працювати!" – обурився народний депутат.

Більш того, продовжив він, "всі життєво важливі функції держави передані під управління різних іноземців".

"Спочатку нам привезли Супрун, яка знищила безкоштовну медицину, гарантовану нам Конституцією. І вся країна, ставши в позу, спокійно це прийняла, тому що у неї, бачте, поліцайське коріння. Потім на відкуп віддали наглядові ради держкомпаній, потім Національний банк України став повністю непідзвітним нам, потім нам заборонили розмовляти рідною мовою, потім заборонили розвивати власну промисловість".

"Але "іграшки" закінчилися: банди тероризують людей на вулицях, гранати кидають в офіс другої за популярністю політичної партії в країні, і ніхто на це не звертає уваги! Наша країна все більше нагадує "Весілля в Малинівці" в гіршому її вигляді, коли бандити грабують, а влади немає!" – констатував співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Вадим Рабінович нагадав, що 75% населення країни обрали свого президента.

"Але саме цей президент після перемоги на виборах оголосив війну своїм же виборцям. І це, я вважаю, рубікон! Що тепер робити? Ми не повинні робити нові революції, "розгойдувати човен" остаточно, ми навчилися перемагати таких як Порошенко на виборах. Петро Олексійович думав, що у нього все в руках, але вийшло по-іншому. І Зеленського, схоже, чекає такий же кінець! І якщо місцеві вибори виграють не ті, хто дивиться на Україну, як на дійну корову Заходу, а ті, хто хоче її будувати і розвивати, то і конфігурація влади Зеленського швидко зміниться", – впевнений політик.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" нагадав, що носієм влади в Україні є народ.

"І якщо цей народ заганяють у глухий кут, якщо українці не можуть прогодувати своїх дітей, якщо їм чоботом натягують на обличчя маску, а гроші, виділені на боротьбу з коронавірусом, направляють на будівництво доріг, люди рано чи пізно зрозуміють, що влада вбиває власний народ. І якщо на місцевих виборах оберуть нашу партію – "Опозиційну платформу – За життя", – то всі відчують, як наша країна почне змінюватися. А якщо після цього центральна влада знову нічого не зрозуміє, то ми скоро підемо не тільки на парламентські, а ще на якісь вибори", – резюмував Вадим Рабінович.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут