Вадим Рабинович: Партія ОПЗЖ – ідеологічна, а не вождистська. І в цьому її сила!

"Політична партія" Опозиційна платформа – За життя" – це партія не лідерського типу. Наша відмінність в тому, що партією керують 5-6 сильних людей з колосальним досвідом ".

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ексклюзивному коментарі телеканалу "112 Україна".

Політик підкреслив, що "партія ОПЗЖ" – ідеологічна, а не вождистська".

"Я і Юрій Бойко – співголови партії, і співголови партії здійснюють загальне керівництво діяльності партії, всі рішення приймаються за підписом нас двох – ось такий у нас хитрий підхід. Самі ж важливі рішення приймаються на Стратегічній раді партії – це вищий орган, керівником якого є Віктор Медведчук та згідно зі статутом, він представляє "Опозиційну платформу – За життя" у відносинах з органами державної влади, він же підписує і фінансові документи. Стратегічна рада, до якої входить Бойко, Рабинович, Медведчук і Льовочкін, – це той орган, який керує партією завжди, крім періоду з'їзду", – пояснив принцип роботи ОПЗЖ Вадим Рабинович.

Відповідаючи на питання, чи думають керівники партії, кого висуватимуть на наступних виборах Президента, співголова ОПЗЖ відповів так: "Вибори Президента України пройшли рік тому і про наступні вибори глави держави ми – в партії – поки не думаємо".

"Звичайно, є ймовірність, що Зеленський докерується до того, що відбудуться позачергові президентські вибори, але зараз поки про це говорити рано. Спочатку ми хочемо виграти місцеві, потім парламентські, ну а потім, якщо будуть президентські, то і президентські…", – заявив Вадим Рабинович.

"Ніяких рішень з приводу висунення кандидата ми не приймаємо і готуємося, повторюю, до місцевих виборів. Що стосується Юрія Бойка, то він – наш товариш, один з лідерів нашої партії, був кандидатом від "Опозиційної платформи – За життя" на виборах президента в 2019 році. Якщо ви пам'ятаєте, то і у мене, і у Бойка були приблизно однакові рейтинги, і тоді я прийняв для себе рішення відмовитися від участі в президентських перегонах, за що ставлю собі "п'ятірку". Тоді на засіданні Стратегічної ради ми прийняли рішення висунути Бойка в якості кандидата від нашої партії, на наступних виборах. Я абсолютно впевнений, що у нас буде теж відповідне рішення. Але для початку воно буде прийматися на Стратегічній раді, а потім затверджуватися з'їздом партії – в нашій політсилі так було, є і так буде", – резюмував Вадим Рабинович.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут