Вадим Рабінович: Кинувши гранату в офіс "ОПЗЖ", бандити оголосили війну Україні. Це теракт проти України

У п'ятницю ввечері в Полтаві сталася надзвичайна подія: в офіс полтавського осередку політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" невідомі кинули бойову гранату.

Як повідомив співголова політсили Вадим Рабінович, під час інциденту в офісі перебували люди. "Наша колега – працівник цього офісу – дивом врятувалася, вчасно, вибачте, вийшовши в туалет", – уточнив політик.

Вадим Рабінович впевнений, що "граната, кинута в офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" – це теракт не проти нас, це теракт проти всієї України!".

"Те, що відбулося сьогодні – це терористичний акт проти українського парламентаризму і демократії. І стріляють в країну, в серце демократії, кидають гранати в серце демократії. І питання навіть не в нашій партії, хоча для нас це боляче, а питання в Україні, у виживанні країни: або ми дамо їм відсіч, або вони завоюють Україну", – підкреслив народний депутат.

"Ми всі повинні усвідомити, що гранату кинули не в "Опозиційну платформу – За життя", а в демократію. Вони хочуть встановити свій "вовчий режим", де якісь десятки виродків на вулицях хочуть знову нас увергнути в кровопролитну війну і знищення один одного. І ці бандити усвідомлюють, що роблять, розуміють, що ми не будемо мовчати, розуміють, що люди не будуть мовчати, що вони не дадуть себе вбивати. Розуміючи, що політично програють, вони навмисне розв'язують конфлікт. Нацкорпус сьогодні затероризував чотири області, де били битами людей… Слава богу, поліція почала їх затримувати", – заявив Вадим Рабінович.

"Я думаю, що це справа рук банд, які оголосили війну Україні. Якщо в європейській державі можна ось так от серед білого дня кинути бойову гранату в офіс другий за популярністю партії в країні, тоді висновок один – нас привели не в Європу, а до бандитизму", – зауважив народний депутат.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" нагадав про нещодавно створену організацію "Патріоти за життя".

"Саме тому народний депутат від нашої фракції Ілля Ківа викликає у радикалів такий негатив. Вони не можуть зрозуміти, як можна повернути мир в країну. А такі, як Ківа – люди, які пройшли війну, – відкрили очі і зрозуміли, що війна – це загибель нашої країни! Тому радикали сьогодні і цілилися в людей, які намагаються повернути наше суспільство до миру", – вважає політик.

"Тому ще раз хочу сказати всім: ми створювали, створюємо і будемо. створювати подібні осередки. Більш того, я впевнений, що пересічні громадяни будуть з нами створювати дружини, будуть разом з нами охороняти свої вулиці, будинки, дітей. Ми тепер єдині захисник України, її майбутнього, спокою і миру. Ми бачили багато, ми пережили багато – було все, але такого ще не було. І навіть незважаючи на цей кошмар, все буде добре!.." – резюмував Вадим Рабінович.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут