Україна на межі фінансового краху

Україна на межі фінансового краху. Про це в Черкасах заявив кандидат у народні депутати України під номером 7 у списку партії «УДАР» Віктор Пинзеник, аналізуючи стан української економіки.

Віктор Пинзеник, кандидат у народні депутати України від політичної партії «УДАР»: «На жаль, ми зараз переживаємо ті проблеми, яких у таких масштабах країна не знала. У нас невідомі ставки податків. Уряд додумався: хай один вирощує, а продавати не має права. Зрозуміло, хто заробить у тому випадку, коли продавець – монополіст. Бо перст чиновника визначає, кому заробляти на цьому. І ще одна річ, яка набуває загрозливих масштабів, – рейдерство».

Україна четвертий рік у десятці країн із найгіршими борговими показниками, зауважив Віктор Пинзеник.

Віктор Пинзеник, кандидат у народні депутати України від політичної партії «УДАР»: «На початку 2008 року Україна мала борг суверенний або державний – 89 млрд. грн. Минуло 4,5 року. На сьогодні ми маємо 492 млрд. грн. Це сталося не за 40 років. Країна нарощує борги темпами, яких не знала Італія, яких не знала Іспанія та інші країни. І це робить серйозне навантаження на країну».

Та вихід із тупикової ситуації є, запевнив Віктор Пинзеник. Треба тільки змінити владну команду. Ударівцям до снаги створити прозорі умови для ведення бізнесу, звільнити його від чиновницьких поборів і забезпечити справедливу систему оподаткування.

Віктор Пинзеник, кандидат у народні депутати України від політичної партії «УДАР»: «Я радий, що на політичному небосхилі з’явилась нова політична сила, нова інституція, яка приваблює мене як волею, бажанням проводити зміни, готовністю йти на чесну розмову з суспільством, так і тими цінностями, які вони сповідують».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net