У Раді з’явиться нова депутатська група "Опозиційна платформа – За життя"

У найближчі дні у Верховній Раді України з'явиться нова депутатська група" Опозиційна платформа – За життя. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабинович в кулуарах парламенту в середу, 20 листопада.

"Я вважаю, що це правильно, це потрібно. Ми будемо її розширювати за рахунок інших депутатів. Сподіваюся, що це дасть новий поштовх, тому що так далі жити не можна. Сьогодні в Україні ситуація складається таким чином: або ми здамося і загинемо, або будемо воювати за своє майбутнє. "Опозиційна платформа – За життя" налаштована на "війну" з нинішньою владою", – заявив Вадим Рабинович.

У свою чергу, народний депутат Юрій Бойко повідомив, що в подальшому частину фракції "Опозиційний блок" приєднається до депутатської групи "Опозиційна платформа – За життя".

"У нас є ще кілька пропозицій від депутатів різних груп, які розуміють, що майбутнє України – за стабільністю та розвитком, і вони також будуть членами нашої групи", – заявив політик.

На уточнююче питання, чи запрошували до нової депутатської групи представників інших фракцій, Юрій Бойко відповів ствердно.

"Так, ми запрошуємо депутатів з інших фракцій і груп, і попередньо вони дали свою згоду", – заявив депутат.

У свою чергу, Вадим Рабинович уточнив, що за цей напрямок відповідає він, і "поки не видасть всіх подробиць".

"Хотілося б створити найбільшу депутатську групу в цьому парламенту. А чи вдасться нам це зробити – подивимося", – зауважив політик.

Відзначимо, під час ранкового засідання 20 листопада співголова фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул з парламентської трибуни повідомив про те, що рішенням фракції народні депутати Юрій Бойко і Сергій Льовочкін виключені з її складу.

"Закінчилося засідання фракції" Опозиційний блок", на якому з рядів фракції були виключені Бойко Юрій Анатолійович і Льовочкін Сергій Володимирович", – сказав Вілкул.

Нагадаємо, Юрій Бойко обіймав посаду співголови депутатської фракції "Опозиційний облок", а Сергій Льовочкін – заступника голови цієї фракції.

Раніше "Опозиційна платформа – За життя" висунула Юрія Бойка єдиним кандидатом на пост президента на виборах, які заплановані на березень 2019 року.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут