У двох черкаських школах День знань відзначали в незвичному форматі (ВІДЕО)

Замість шкільної парти – розваги й смачна козацька каша. Нетипове Свято знань провели у черкаських школах №2 та 28. Усе – аби перетворити буденний навчальний процес школярів у приємність.

Олена Жабко, заступниця директора з виховної роботи школи №2:

"Ми хочемо показати і дітям і батькам, що в позаурочний час теж треба десь себе реалізовувати, ставити на початку року цілі – і стрімко до цих цілей іти".

Цьогоріч на святі учні мали змогу проявити свої спортивні, наукові й творчі навики. А саме: опанувати бойове мистецтво, відчути себе в ролі туриста, познайомитися зі студією експериментів чи, до прикладу, відвідати майстер-клас із рукоділля. На шкільних майданчиках працювали десятки різноманітних локацій.

Яна Мельник, школярка:

"Звісно, це незвичний формат. У нас були лінійки, але тут багато чого цікавого. Тут є різні гуртки, які прийшли аби нас чомусь навчити, набратися якогось досвіду".

Ті ж, хто під час опанування нового нагуляв апетит, опісля – ласували козацькою кашею.

Тетяна Скорик, директорка школи №28:

"Сьогодні немає звичайних уроків, а є локації творчі. Біологи наприклад проводили день зважування. У нас є учень, який так швидко росте, займається спортом і не набирає вагу. Тому кашу йому – насамперед".

Усіх охочих пригощав обранець міської ради Олександр Радуцький. Готував страву за власним оригінальним рецептом. За праву руку – його товариш і місцевий меценат.

Олександр Радуцький, депутат ЧМР:

"Кажуть: як навчальний рік почнеться, так він і мине. Дуже хотілось для дітей зробить такий смачний, гарний подарунок і тому безпосередньо було зроблено дві такі локації: у 2-ій школі і в 28-ій. Для приготування каші козацької, щоб дітки з задоволенням поїли, набралися сил".

Араік Мкртчян, благодійник:

"Дивіться, як дітям приємно".

У незвичному форматі День знань провели в школах вперше. Учні зізнаються: таке святкування приносить куди більше задоволення.

Діана, школярка:

"Хоча учні рідко радуються першому вересню, але ця каша і інтерактивні конкурси піднімають настрій першокласників і навіть старшокласників".

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук