У Черкасах більшість виборців готові проголосувати за ВО «Батьківщина» та Миколу Булатецького

Опозиційні настрої. Більшість виборців 194-го виборчого округу підтримує «Батьківщину» та опозиційного кандидата Миколу Булатецького. Про це свідчать результати опитування, яке проводив на окрузі Центр регіональних соціально-економічних досліджень. Протягом 5-7 жовтня вони опитали 500 респондентів, тож похибка отриманих даних складає не більше 2,5%. Результати дослідження днями оприлюднив професор Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Віталій Масненко. Подробиці – в сюжеті.

Група учених на чолі із професором Черкаського національного університету Віталієм Масненком провели дослідження передвиборчих настроїв на 194-му виборчому окрузі. Виявилося, поки що політична активність виборців досить низька. Свій громадянський борг готові виконати 57% черкасців. Соціологи сподіваються, що цифра ще зросте, адже люди мають усвідомити, що від їхнього голосу залежить майбутнє нашої країни.

Віталій Масненко, професор ЧНУ ім. Б. Хмельницького: «57,35%. Зрозуміло, що вона буде зростати. Там лише 11% заявили, що вони не будуть брати участь. Третина наших виборців ще розмірковує, брати участь чи не брати. А ті, що точно будуть голосувати, це 84 тисячі».

Віталій Масненко розповів про рейтинги кандидатів-мажоритарників. На питання «За кого з кандидатів у депутати Верховної Ради від вашого округу Ви б проголосували?» більшість, а це 23,6%, відповіла, що за Миколу Булатецького. На другому місці, але із значним відставанням – 13,6% – Валентина Жуковська. 8,2% виборців віддали б свої голоси за Любов Майбороду. Трохи менше прихильників – 7,8% – у Віктора Білоусова. А офіційний кандидат від «Партії Регіонів» – Віктор Парамонов – аж на 5-му місці із 3,6%. А на питання «За яку політичну партію ви проголосуєте на виборах 28 жовтня?» респонденти відповіли так:

Віталій Масненко, професор ЧНУ ім. Б. Хмельницького: «За об’єднану опозицію «Батьківщина» готові проголосувати на цей час 26,4%. Тобто можна сказати, що кожний четвертий виборець підтримує об’єднану опозицію».

На другому місці з 14,2% партія «УДАР», на третьому – ВО «Свобода», яка набрала 10,6% прихильників. «Партія Регіонів», згідно з цим дослідженням, набирає 9,2%. А замикає п’ятірку «КПУ». За неї готові проголосувати 7% опитаних.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net