Тягнибока в Черкасах «глушили» музикою

На Театральній площі людно. З прапорами та гаслами народ вийшов на зустріч із лідером ВО «Свобода». Олег Тягнибок завітав до Черкас, аби поспілкуватися з людьми та презентувати свою передвиборчу програму.

Діана, жителька м. Черкаси: «Це має вигляд не такий, як приїжджав, наприклад, Арсеній Яценюк: тут була велика сцена, він був далеким від людей. А от Олег Ярославович близький до людей. Чому я прийшла сюди? Тому що мені дуже подобається їхня програма, адже вони керуються інтересами української нації, України».

Попри те, що виступ Тягнибока «глушили» музикою, свободівцю таки вдалося поспілкуватися із сотнями черкасців. А на відверте перешкоджання він реагував категорично: «Вони бояться! Вони розуміють, що їхній кінець уже близький».

Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»: «Музичку» вони вмикають. Регіони, негідники. Постійно проводять фальсифікації, маніпуляції. І таким чином щоразу намагаються ставити палки в колеса. Оце їхня демократія. Самі накрали грошей, ходять і скуповують людей, фальсифікації організовують. А тут дитяче свято вирішили організувати».

Свою політичну позицію Олег Тягнибок окреслив у кількох напрямах: влада та суспільство, народне господарство, стратегічні підприємства та соціальна справедливість. Лідер «Свободи» пообіцяв повернути до державної власності незаконно приватизовані підприємства, а також вивезені в офшорні зони багатства. Крім того, нардеп заявив: у разі їхньої перемоги уряд Азарова піде у відставку. Також свободівці проведуть у владних колах люстрацію, скасують мовний закон і змінять Податковий і Пенсійні кодекси.

Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»: «Влада, яку обирають люди, має думати про громаду, а не про олігархів, інтереси яких вони постійно захищають. Бо вони самі є тими олігархами. Ухвалили вони Податковий кодекс. У чиїх інтересах? Та в інтересах великого капіталу. Основний тиск податкового навантаження ліг на плечі дрібного та середнього підприємництва. У результаті – середній клас в Україні знищений. Прірва між багатими та бідними збільшилася».

Ініціативи народного обранця черкасці зустрічали оплесками. Люди кажуть: «Свободі» вірять.

Іван Томенко, житель м. Черкаси: «Це люди, які виборюють право українців жити на нашій Україні українцями, а не запроданцями. Люди, які ніколи не зрадять».

Євгенія Завірюха, жителька м. Черкаси: «Вірю, тому що вони – патріоти України. Комусь же ми маємо вірити? У 2004 році ми стояли там, на площі, вірили. І зараз… Віра – це єдине, що в нас залишилося. Я бажаю щастя своїм дітям, своїм онукам. Я вірю в усе найкраще».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net