Рецепт подружнього щастя Порошенків: довіра і гордість за кохану людину

У День всіх закоханих Петро і Марина Порошенки поділились із журналістами програми «Підсумки тижня» на «5 каналі» секретами сімейного щастя.

Як відомо, шлюбу п’ятого Президента вже 37 років. Але час – не завада романтиці та сильним почуттям, каже Порошенко.

«Те, що Марина – це жінка, з якою я хочу прожити життя, я побачив з першого погляду. У мене не було жодного сумніву», – згадує Петро Порошенко.

Він також розповів про те, що в молодості навіть побився, захищаючи честь коханої.

«Є одна історія, коли я за Марину бився. Що мене вразило: я думав, що Марина буде переживати за мене, що вона злякається. Дивлюся на Марину – а вона така горда і щаслива», – згадує Петро Олексійович.

«Якщо я приходжу не дуже пізно – до 2-2:30 ночі, то Марина мене дочекається. Так все життя, всі 37 років вона мене чекає», – каже Порошенко.

«При цьому я – жайворонок», – посміхається Марина Анатоліївна.

«Зараз я приходжу до 12, і Марина цим користується. І в нас відбуваються дуже серйозні політичні обговорення», – розповідає Порошенко.

Після місцевих виборів 2020 року Марина Порошенко стала депутатом Київради і очолює Постійну комісію з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Крім кохання має бути ще й довіра, переконані в родині п’ятого Президента.

«У нас є величезна довіра. Не просто кохання, яке є базою, фундаментом кожної родини, а й довіра», – говорить Порошенко.

«Я не можу сказати, що я не ревнивий. Але я дуже вдячний, що за 37 років Марина не дала мені приводу», – зауважує Петро Порошенко.

«Ми дуже рідко сваримося, одразу за лічені години вибачаємося і знаходимо спільну мову», – пояснює глава родини.

«Щастя – це процес. Це не константа», – пояснює Марина Анатоліївна.

Порошенки кажуть, що на 100% є романтичною парою.

«Кажуть, що ідеальний чоловік – це той, хто твердо переконаний, що у нього ідеальна жінка. Це і є рецепт ідеального подружжя», – резюмує п’ятий Президент.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net