Рабинович: Влада не виділяє коштів на охорону здоров’я. Вже з 1 квітня медицини в Україні не буде!

Уряд Гончарука відмовивсяя фінансувати медицину. З першого квітня і лікарі, і пацієнти будуть існувати за власний рахунок. Про це заявив народний депутат України, співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я можу таке розповісти про нинішній уряд, що люди злякаються. Цей Кабмін недоотримав до бюджету 36 млрд. І це катастрофа! А вже з першого квітня перестануть фінансуватися лікарні, тому що не закладені витрати на них. Жодна лікарня країни не отримає грошей ні на опалення, ні на зарплати, ні на що! Я гарантую вам це – і нехай, якщо хочуть, подають на мене в суд. Лікарям сказано, що вони "переведені на госпрозрахунок" – їм сказали: "Ніхто вам нічого не платить! Крутіться самі!..". Лікарні не виживуть, медичний персонал вже звільняється! Ці тимчасові виконавці, знаючи, що скоро підуть, взагалі не заклали кошти на медицину з квітня, вб'ють її просто на просто! З першого квітня медицини в Україні не буде! Виживайте, як хочете!", – обурився політик.

Прокоментував парламентарій і ситуацію, що склалася у зв'язку з евакуацією українців з Китаю, звинувативши в розвалі країни "тимчасових правителів на чолі з Супрун".

"Найбільша проблема нашої системи охорони здоров'я – це те, що екс-глава профільного відомства Уляна Супрун досі не сидить в тюрмі. Починати правоохоронцям слід з порушення нею Конституції України в частині безоплатного медичного обслуговування. А вже потім силовикам слід звернути увагу на мільярдні розкрадання в Міністерстві охорони здоров'я, зруйновані лікарні, провал проекту страхової медицини… Вона і інші загарбники – варяги – увірвалися в країну, яку вони ненавидять, де вони тимчасові виконавці, де вони просто "набирають бабла", "підбиваються" – і їдуть. Так зробили і Яресько, і Гонтарева, і багато інших!" – підкреслив він.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" також заявив, що рівень довіри до його політичної сильний неухильно зростає, а "значить ще є шанси врятувати країну".

"Останні рейтинги показують, що у нашої партії є всі шанси скасувати і медичну, і пенсійну "реформи", і Супрун відновити ми не дамо! Вона спеціально подала в суд на тих, хто критикував її "реформу" журналіста Кацмана і на телеканал ZIK – тільки для того, щоб її відбілили, щоб потім відновитися на посаді. Але ми не дамо їй цього зробити, а "маленькій Супрун" – Скалецькій не дамо остаточно розвалити медицину!" – резюмував Вадим Рабинович.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут