Рабінович вимагає від Кабміну врятувати Одеський припортовий завод

Народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович звернувся до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою втрутитися в ситуацію з Одеським припортовим заводом і виплатити співробітникам підприємства заборгованість по заробітній платі. Текст відповідного депутатського звернення політик опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Рабинович звернув увагу прем'єр-міністра на те, що ситуація з підприємством вимагає негайного втручання з боку влади. Так, на ОПЗ виникла заборгованість по заробітній платі, яка загрожує зупинкою заводу.

"На даний момент працівники заводу не отримують заробітну плату вже півтора місяці, а до цього затримки починалися з п'яти днів. Через це працівники залізничного цеху повідомили керівництву про припинення виконання своїх трудових обов'язків згідно з колективним договором – 23 листопада 2018 року колектив залізничного цеху припинив обслуговування підприємства та контрагентів "Дельта Вілмар" і "Бориваж" з вимогою виплатити заробітну плату", – заявив парламентарій.

Він звернув увагу прем'єр-міністра також і на те, що сьогодні підприємству складно витримувати конкуренцію з продукцією російських підприємств через те, що в РФ хімічні виробники на внутрішньому ринку отримують від держави знижені ціни на газ. Через це продукція Росії значно більше конкурентна і витісняє українського виробника. Якби Одеський припортовий завод отримував аналогічну підтримку держави, то складав би реальну конкуренцію на ринках.

"З огляду на вищевикладене, прошу Вас і очолюваний Вами Кабінет Міністрів України в найкоротші терміни забезпечити повернення ВАТ" Одеський припортовий завод" переплати податку на прибуток в розмірі 489,8 млн. гривень, надати ВАТ" Одеський припортовий завод" довгостроковий пільговий стабілізаційний кредит в розмірі не менше 500 млн. гривень мінімум на 3 роки з мінімально можливою процентною ставкою для погашення заборгованості із зарплати та спожиті енергоносії", – написав парламентарій.

Також Вадим Рабинович запропонував встановити на певний період знижку в 20% на природний газ ОПЗ як державного підприємства стратегічного значення і сформувати на заводі державне замовлення на забезпечення мінеральними добривами внутрішнього ринку.

"Як Ви знаєте, місто Южне є містом-донором, який відповідно до прийнятого Закону України" Про Державний бюджет на 2019 рік "повинен передати до Державного бюджету 57,6 млн. гривень. Однак з огляду на вищесказане, вважаю, що потрібно вирішити можливості зменшення цієї суми до мінімуму хоча б на час стабілізації роботи ВАТ "Одеський припортовий завод", – підсумував депутат, запропонувавши Гройсману взяти вирішення цього питання під свій особистий контроль.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x