Рабінович: "Рада поспішила прийняти убивчий для людей Бюджет-2019 в угоду МВФ"

Верховна Рада України прийняла Державний бюджет на 2019 рік, який є вбивчим для людей і виписаний винятково щоб догодити Міжнародному валютному фонду. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

За словами політика, депутати поспішали із якнайшвидшим прийняттям бюджету, щоб догодити МВФ і отримати черговий транш від міжнародної фінансової організації.

"Їм потрібно було прийняти Держбюджет на 2019 рік, як можна швидше, інакше Міжнародний валютний фонд відмовив би в черговому транші. А це 3,9 млрд. доларів. Дуже хороший шматок, який ще можна встигнути розпиляти до виборів. А віддавати гроші доведеться нашим дітям і онукам!" − заявив політик.

За його словами, нинішнє прийняття бюджету стало черговим доказом того, що чинна українська влада працює не на благо народу, а на догоду закордонним кураторам. При цьому влада не рахується з проблемами ні пенсіонерів, які насилу виживають на мізерні пенсії, ні молоді, яка не бачить тут перспектив і масово виїжджає за кордон у пошуках кращого життя.

"Для цієї влади головне − встигнути дограбувати Україну! Ось цифри, переконливо доводять, що Бюджетом-2019 влада збирається добити українців і остаточно розорити країну. У Бюджеті-2019 заплановано зростання прожиткового мінімуму на цілих 9,4%. У реальних грошах це виглядає смішно. У липні 2019 року він підвищиться з 1777 до 1936 гривень. Тобто на цілих 159 гривень. А в грудні наступного року його піднімуть на 91 грн. − до 2027 гривень! Прожити на ці гроші в Україні вже зараз неможливо!" − висловив обурення парламентар.

Він підкреслив, що мінімальна зарплата при цьому виросте всього на 38 гривень у місяць. Ще гірша ситуація з пенсіями − через затримку індексації люди три місяці не отримуватимуть перераховані пенсії, але і після перерахунку, за словами народного депутата, вони залишаться мізерними.

"А тепер найцікавіше. Навіть ці принизливі і знущальні підвищення насправді − фікція, оскільки вони не враховують інфляції. В Бюджеті-2019 вона передбачена в рамках 7,4%. Це дуже оптимістичний прогноз, і будь-яка розсудлива економіст просто посміється над цією цифрою. Якщо ми проаналізуємо поточну економічну ситуацію, то зрозуміємо, що в кращому випадку інфляція за 2019 рік досягне 10%. Тобто все "підвищення", на яких так піаряться урядовці і депутати, − просто нахабна брехня! Скажіть, невже ви дійсно знову будете за них голосувати?!" − підсумував Вадим Рабінович.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x