Рабінович: "Поведу "Опозиційну платформу – За життя" на парламентські вибори і ми обов’язково переможемо"

Всі опозиційні сили зобов'язані об'єднатися навколо "Опозиційною платформи – За життя "заради порятунку країни. Всі, хто готовий працювати на встановлення миру в Україні, виведення країни з економічної і міжконфесійної кризи, хто готовий будувати сильну незалежну і нейтральну Україну, "Швейцарію Східної Європи", запрошуються до лав платформи.

Про це заявив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі "112 Україна".

"Майбутній президент повинен вирішити три завдання. По-перше потрібно встановити світ. Ті, хто кажуть, що потрібно воювати, веде країну в прірву − і виборець повинен знати, що, віддаючи свій голос за такого кандидата, він вибирає війну", − сказав парламентарій.

Лідер партії "За життя" заявив, що всі політики, які сьогодні зможуть припинити бойові дії на Донбасі, є членами новоствореної опозиційної платформи.

"У нас в країні залишилося небагато людей, які можуть встановити мир і всі вони складаються в "Опозиційною платформі – За життя". Тільки два потенційних кандидати набирають на південному сході України велику кількість голосів – це Вадим Рабінович і Юрій Бойко. Якщо я відмовляюся балотуватися, то Юрій Бойко зобов'язаний на них йти, а ми зобов'язані його підтримати. Неважливо, хто давно в політиці, а хто ні… Важливо те, чи зможемо ми встановити мир! Мені було нелегко відмовитися від походу на вибори, але ситуація в країні така, що любити Україну сьогодні важливіше, ніж себе. Потрібно залишити амбіції і зробити крок назад!", − підкреслив парламентарій.

На думку народного депутата претендент на президентський пост також повинен запропонувати свій варіант вирішення економічного і релігійного кризи в країні.

"По-друге, потрібно відновити економіку. Від правлячої влади я не чую виразної програми, тільки вигуки і крики. У нас, у партії "За життя", є програма і вона – найкраща. Я б із задоволенням би її привів в дію, будучи президентом. По-третє, важливим є питання віри. Я в найкращих відносинах вже багато років з головними ієрархами українських церков. Я нагороджений вищими нагородами різних конфесій, брав участь у багатьох благодійних акціях. І коли мене запитують, що я зробив для країни – в тому числі і в міжконфесійних питаннях, я пропоную подивитися на золочені куполи Володимирського собору. Я гордий, що це я їх покрив був. Я гордий, що в Лаврі я побудував лікарню. Я не чужий цих питань, у мене за столом збиралися представники різних релігійних напрямків і нормально спілкувалися. Але сьогодні православ'я політизоване − і стало однією з передвиборних "фішок" влади, розколює наше суспільство. Для того щоб бути арбітром, потрібно бути православним, а я − єврей. Тому я впевнений, що вчинив мудро і чесно, відмовившись йти в президенти. Так повинен надійти той, хто знає, що його дії не принесуть користь Україні", − упевнений парламентарій.

Політик заявив, що, незважаючи на відмову від участі в президентських перегонах, він готовий очолити список Об'єднаної опозиції для участі в парламентській кампанії і запросив усіх, хто поділяє погляди об'єднання, в її ряди.

"Я обов'язково поведу" Опозиційну платформу – За життя "на парламентські вибори, тому що новообраний президент нічого не зможе зробити без Верховної Ради, парламентські вибори надзвичайно важливі. І я упевнений, що ми переможемо в парламентських перегонах, тому що люди розумні на відміну від влади і її політтехнологів, а моя відмова від президентських амбіцій додасть нам як мінімум 10 відсотків рейтингу. "Опозиційна платформа – За життя" − переможець наступних парламентських виборів, запам'ятайте це! Ми об'єднуємося з тими, хто згоден з наступними тезами: потрібно зупинити війну, зупинити економічне безумство нинішньої влади і будувати "Швейцарію Східної Європи" − нейтральну незалежну Україну. Хто згоден з цим, того "Опозиційна платформа – За життя" чекає в своїх рядах. Ми відкриті для всіх! До нас приєдналися і багато діючих політики з опозиційного табору. Нам потрібні і нові люди – і, наприклад, переможниця шоу "Кандидат" вже, очолила партійну організацію "За життя "у Василькові Київської області. У нас буквально на очах народжується молодий політик і це здорово … Ми обов'язково переможемо! ", − резюмував Вадим Рабінович.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x