Рабинович: Потрібно будувати "Швейцарію Східної Європи" в Україні, а не Україну в Швейцарію виводити!

Народний депутат, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович протягом довгих років закликає українських політиків не шукати притулку в різних країнах, а починати будувати в Україні "Швейцарію Східної Європи". Тим більше, що у нас все для цього є – і сприятливий клімат, і територія, і розумні люди. І всі ці роки замість того, щоб почути і почати, політики, що приходять до влади, повторюють як мантру: ми йдемо в Європу, не розуміючи, що там нас ніхто не чекає.

Втім, сам опозиційний політик нічого поганого в цьому не бачить.

"Нічого поганого в русі до Європи я не бачу. Але ось тільки треба б розібратися, що таке ця Європа. Під Європою зазвичай мають на увазі соціальну захищеність населення, чудову інфраструктуру, впевненість у завтрашньому дні… Так давайте ж будувати цю Європу у нас!" – в черговий раз закликав українських політиків Вадим Рабинович.

"Але вони то – чиновники – йдуть" туди. Вони їдуть в Європу, коли закінчується їхня каденція. Посудіть самі, де все ті оповідачі, які вкинули нашу країну в жах? В Європі! У представників нової влади в 90% випадків теж європейські паспорти! Вони тут запрацюють і поїдуть до себе – в Європу!" – звернув увагу народний депутат.

"Я ж кажу про інше: ми повинні будувати Європу у себе в будинку, селі, місті. Але допомагати збагачуватися чиновникам – це не шлях до ЄС. Кабмін "закладає" країну у нас на очах! Милованов, який сам називає себе дебілом, підписує договір з інвесторами з юрисдикцією в іноземних судах, щоб потім у разі чого відсуджувати на Заході мільярди в України за складеними сьогодні договорами", – обурився співголова" Опозиційної платформи – За життя ".

"Я прийшов в політику шість років тому з гаслом: "Давайте будувати Швейцарію Східної Європи". Але давайте будувати її в Україні, а не Україну в Швейцарію вивеземо!" – закликав Вадим Рабинович.

На підтвердження своїх слів він нагадав тим, хто забув або не знає: Україна має величезний потенціал, жодна країна пострадянського простору не розпочинала з такої бази.

"Ми не повинні вважати себе неповноцінними. Ми повинні, нарешті, перейти від красивих фраз до реального життя. Ми повинні, нарешті, почати спокійно будувати економіку, визначивши її флагмани. Ми повинні заморозити всі перетворення в Конституції, провести загальний референдум, прийняти рішення, куди ми йдемо, заткнути 10% шизофреніків в намордниках, які не дають нам нормально жити, зупинити війну на Донбасі і стартуємо!" – резюмував Вадим Рабинович.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут