Рабинович: "Опозиційна платформа – За життя" не буде брати подачки у вигляді комітетів

У понеділок у Верховній Раді України триває обговорення пропозицій політичних сил і позафракційних депутатів по наповненню парламентських комітетів.

Про результати роботи стане відомо трохи пізніше. Але вже точно відомо, що "Опозиційна платформа – За життя" не братиме подачки у вигляді парламентських комітетів. Про це заявив співголова партії Вадим Рабинович на брифінгу журналістам у понеділок, 26 серпня.

"Я думаю, вони (влада – ред.) Хочуть роздати всім по комітетах, щоб їх слухали і мовчали. Але скажу вам відразу: брати подачки ми не будемо. Або отримає те, що нам належить за Конституцією України і Законом про Регламент, або ні", – сказав політик.

Більш того, продовжив Вадим Рабинович, "не треба з панського плеча щось давати – треба давати тільки те, що належить. Наприклад, нам -– опозиції – належить 2-3 комітети в залежності від того, як рахувати будуть. Ну так віддайте 2-3! Належить іншим по одному – так віддайте по одному! Чому нам кидають комітети з барського плеча, чому починається торгівля?! Крісло віце-спікера, безумовно, належить партії, яка посіла друге місце ("Опозиційна платформа – За життя" – ред.). Але його вже продали кудись "на сторону", – зазначив депутат.

Прокоментував Вадим Рабинович і інформацію про те, що у Верховній Раді нібито можуть скоротити кількість народних депутатів, підкресливши, що президент цього зробити не може – це повноваження парламенту.

"Я взагалі не до кінця розумію, що відбувається. Зменшення кількості депутатів – це справа, звичайно, гарна, і вчора про це було оголошено. Але немає такого в Конституції – не президент це вирішує, а Верховна Рада. Хочу всім нагадати, що ми живемо в парламентсько-президентській республіці, а у нас весь час одне і те ж…", – резюмував Вадим Рабинович.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут