Рабінович: "Не про індексувавши пенсії, влада залишає і без того злиденних пенсіонерів помирати з голоду"

Влада залишила пенсіонерів вмирати з голоду, незаконно відклавши індексацію пенсій на два місяці. Таку заяву в ефірі програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна" зробив лідер партії "За життя", народний депутат Вадим Рабинович.

"Є закон України, в якому сказано, що пенсія має бути проіндексована. Пенсіонери, які й так пограбовані, повинні хоча б мати можливість вижити. Але уряд цього не робить, залишаючи пенсіонерів вмирати з голоду. І нікого за це не карають!" – обурився політик.

Він також зазначив, збільшення мінімального стажу для виходу на пенсію – це чергова спроба перетворити українців на рабів, вимушених працювати "з ранку до вечора".

"Мінімальний стаж буде збільшуватися щоразу раз на рік. Це означає, що, наприклад, в 26 році, для виходу не пенсію в 60 років – потрібно 35 років трудового стажу. Таким чином, вони створили клас рабів, які змушені орати з ранку до вечора", – упевнений депутат.

Лідер партії "За життя" також вважає неприпустимим, що українські чиновники виписують собі мільйонні премії і одночасно з цим піднімають тарифи на комунальні послуги для простих українців.

"Якими потрібно бути покидьками, щоб виписувати собі премії в десятки мільйонів доларів і при цьому піднімати тарифи для населення?! При цьому Коболєв (глава НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв, – ред.) заявив, що не зберігає гроші на рахунках в Україні і перевів премію в 8 мільйонів доларів мамі в Сполучені штати. Тобто він перевів гроші в штати, щоб їх не конфіскували. Рева (міністр соціальної політики України Андрій Рева, – ред.). Нещодавно сказав, що завдяки індексації, пенсія може вирости на 18,5%. Ось тільки проіндексувати ці пенсії уряд, порушуючи законодавство, забув. У результаті і без того жебраків пенсіонерів залишили ще на два місяці без індексації", – підсумував Вадим Рабинович.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net