Рабинович: Глава аграрного комітету і керівництво Ради постануть перед судом, якщо вони продадуть землю, порушуючи закон

Влада намагається запустити ринок землі, порушуючи закон "Про регламент". Це неприпустимо, і за це глава профільного комітету і керівництво Ради понесуть відповідальність. Таку заяву зробив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в кулуарах Верховної Ради.

"Влада, порушуючи закон, має намір вже завтра вранці зібрати аграрний комітет для дозволу продажу української землі. Глава комітету – кримінальник і піде під суд, тому що це кричуще порушення законів. И це не все! Вони хочуть зробити засідання комітету закритим, а відповідно до закону "Про регламент" це можливо тільки при обговоренні речей, що є державною таємницею. А яка держтаємниця може бути при продажу землі? Влада просто хоче продати її незаконно, таємно і ще внести поправку, дозволивши продавати в одні руки не 200 тис. гектарів, як передбачалося раніше, а 600 тис. гектарів. Нагадаю, що європейські країни, де дійсно діє ринок землі, продають в одні руки по 200-300 гектар! Упевнений, закон про землю в цьому році з'явитися не може, тому що він повинен пройти комітет і правки, а якщо "слуги" зроблять це в обхід законів, то ми повинні готувати нову приватну в'язницю для представників цієї влади", – впевнений політик.

Співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" заявив, що його політична сила вимагає від керівництва парламенту "зупинити правове свавілля і зібрати глав фракцій на нараду".

"Ми з ще однією фракцією ініціюємо перерву в роботі Ради, просимо спікера Разумкова зібрати керівників фракцій, де будемо вимагати припинити наругу над законом України. Я розумію, що "слуги" складають "більшість", але ця "більшість" потрібна для прийняття законів, а не їх нехтування! І якщо глава комітету на це піде, то нехай готується до лави підсудних. Якщо керівництво Верховної Ради на це піде, то нехай теж готуються", – підкреслив депутат.

Парламентарій також вважає, що закон "Про особливо статусі Донбасу" підлягає продовженню і заявив, що його фракція підтримає будь-яке рішення про пролонгацію.

"Ми подали законопроект, в якому пропонуємо припинити наругу над Донбасом і рекомендуємо закон "Про особливий статус…" прийняти на постійній основі. Проте, влада пропонує продовжити дію закону на рік, і ми підтримаємо його, тому що потрібно робити хоч щось… І не треба з нас робити дурнів, змінюючи переклад комюніке за результатами Нормандської зустрічі в частині "заходів щодо імплементації політичних положень Мінських угод". Звичайно, це було зроблено спеціально, тому що заміна докорінно змінює зміст. Команда Зеленського до сих пір не зрозуміла, що вони представляють країну, а думають, що це "96 квартал". Але це держава! Можна "гопанькі" скакати, коли ти на сцені, але коли ти приймаєш державні рішення і за тобою спостерігає вся країна, підробляти договору не можна", – резюмував Вадим Рабинович.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x